Beslenme programım ve off günler

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve DarkNRoll tarafından 22 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    1-sabah 8 gibi kalkıyorum kalkar kalkmaz 300-500 ml kadar su içip su açığını kapatıyorum ve ondan sonra 2 yumurtayı kaynatmaya başlıyorum yumurta kaynayana kadar 60 gr kadar yulaf ezmesini 250-300 ml kadar sütle karıştırıp yiyorum.çay ve yumurta tamam olunca kahvaltıya geçip 2-3 kepek ekmeği dilimi ile 50 gram peynir ve yumurtalarımı yiyorum

2-ara öğün olarak bir kase yoğurt ve bir elma+bir portakal

3-öğle yemeği antrenmandan 2-2.5 saat önce 100 gram pirinç 50 gram kadar tavuk göğsü ve bir elma

4-antrenmandan hemen sonra 2 tane meyve suyu toplamda 400 ml kadar ve bir ölçek whey su ile

5-antrenmandan bir saat sonra eve gelince 150 gram tavuk göğsü haşlama artı 100 gram pirinç

6-akşam yemeğinde ailemle olduğum için ne olursa onu yiyorum basit şeker veya sağlıksız un içeriyorsa yemek yemiyorum dışardan yiyorum genelde 750 kalori civarı birşeyler yiyorum ortalama 30-40 gram arası protein alıyorum bu öğünde

7-yatmadan önce antrenman günlerinde 2 antrenman olmadığı günlerde 1 bardak süt içiyorum

antrenman olmadığı günler whey almıyorum ve tavuk göğsü pek tüketemiyorum arkadaşlar antrenman olduğu günler kilo çarpı 2.2-2.5 gram kadar protein tüketiyoırum antrenmanım olmadığı günlerde bu oran 1.5 grama düşse bir sorun teşkil eder mi? malum öğrenciyiz :) ayrıca beslenme programımda yalnışlık varsa onu da düzeltirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler

Son düzenleme: 22 Mayıs 2012
  2. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Beslenmenize bakarsak uzun zamndir v.g yapmiyorsunuz ve gunluk 2.5*kg protein fazla. Vucudunuzun bu kadar cok proteini sentezleyecegine inanmiyorum.

onbir bunu beğendi.
  3. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    evet uzun süredir yapmıyorum ama beslenme programıma bakıp bunu nasıl anladınız çok mu amatörce? akşam yemeği hariç hepsi programlı ve yerli yerince bana göre.eksiği söylermisiniz?

4. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Amatorce oldugunu soylemedim. Son cumleye dayanarak bunu soyledim. Musabik saniz o baska.

Zaten benimde gordugum eksikligi siz yazmissiniz. Duzeltmek sizin elinizde.

5. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    5 aydır ilgileniyorum ve ciddi ilgileniyorum.hoş ilk 2 ayım boşa gitti harcadım resmen ama onun yerini doldurmaya çalışıyorum.akşam yemeğine daha önem vermeye çalışacağım yorumun için teşekkürler

6. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link :
    OFF Günlerde Supplment.. | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Arama Kelimeleri : off

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş