beslenme programım ve karın kası..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve melihsalman tarafından 18 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. melihsalman

melihsalman Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    10 aydır bb yapıyorum vucut ölçülerim tam istediğim gibi olmasa gelişme sağladım vucudum da %15 yağ oranım var. ama sanki bu yağlar sadece alt karnımda birikmiş diğer yerlerim yağlı gözükmüyor bile. karın kası çıkarmam gerekiyo çıkarcaksan diyet yapman gerekiyor kas kaybı yaşarsın diyenler var napıcağımı bilemedim. üste te ki 2 pack :) net gözüküyo aşağısındaki çok fazla belli değil diğer kısım bildiğiniz göbek yemek yediğim anda su içtiğim anda şişiyo beslenme programım işe yarar mı sizde

kahvaltı yulaf ezmesi 4 yumurta beyazı
    ara öğün salata
    spordan 1 saat önce (saat 17.00) yulaf ezmesi ve 4 yumurta
    spordan sonra eve geldiim 200 gram haşlanmış tavuk göğüsü

gerekli hareketleri ve bu beslenmeyi uyguladığım takdirde yararı olur mu ? antreman programım da yüksek kilo az set sistemini kullanıyorum boy 1.80 kilo 68 . teşekkürler üstadlarım..

2. melihsalman

melihsalman Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    önerisi olan 1 kişi bile yok mu ?

3. trader223

trader223 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bolu
    yağlı yiyecekelrden abur cuburdan uzak dur ama boyuna göre kilon normal yağ oranın da normal yağ oranını 13.5 çekilir zamanla çalışmakla haftada 1 gün cardio yapabilirsin sıkılaşmak adına takma kilonu falan bende senin gibiyim nerdeyse herşey aynı ağırlık devam derim :)

Sayfayı Paylaş