Beslenme programım (supplementsiz) 7.5 ay

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve abcdefg tarafından 13 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. abcdefg

abcdefg Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar aslında beslenme konusunda hepimizin uzman oldugu gerçeği var ama bazı önemli tavsiyeler çok belirleyici olabiliyor. benim boyuma göre vücudum ince kalıyor. boyum 1.88 kilo 74 civarı ama iki gün düzensiz olsam 71 e falan düşüyorum hemen bu kilomun daha üstüne çıkamadım. beslenme programıma gelirsek yılın 7 ayı şehir dısındayım üniversiteden dolayı pek beslenebildiğimi söyleyemem. şehir dısındaki programım şudur:

sabah kahvaltısı: büyük çogunlukla yapmıyorum,yapamıyorum çünkü kahvaltı çok erken saatte. 12 civarı kalkarım ve tost ya da poğaça yiyorum.

13.30 : 1 tabak baklagil(nohut, kuru fasülye, türlü vs) 1 tabak pilav. 1 kase çorba

16.00 civarı et yemeye çalısıyorum pilav üstü tavuk gibi.

19.00 civarı yine öğlen yediklerimin aynısı. pilav çorba baklagil ya da türlü vs.

yatmadan önce yine tost

bir ara bunlara ilave olarak protein tozu alıyordum ama o bitince ara ara ton balıgı tüketiyorum antrenman günleri. protein ihtiyacımı karşılayamadıgım bi görüntü oluştu sanırım. orda çok para harcamadan ne yapabilirim tavsiyeniz var mıdır ipucu vs. proteini tekrar alacağım gibi zaten onun dışında öneriniz olur mu buz dolabı falan da yok yiyecekleri muhafaza edebilieceğim.

memlekette ise tam bir canavarım her gün et mutlaka yerim.

10-11 de 3-4 yumurta güzel bir kahvaltı

arada kuruyemiş,meyve atıştırmalıklar vs

14 civarı ne yemek varsa. genelde bulgur pilavı tüketirim yanında dana eti veya tavuk eti olur. çorba olur

antrenman sonrası: kesinlikle et yiyorum.

1 saat sonra öğle yemeği gibi pilav çorba et

sonrası yiyebildiğim kadar yiyorum.

bana 1. programda yardımcı olabileceğiniz noktalar varsa şimdiden teşekkürler. ve öneri hatalarım vs varsa söylerseniz memnun olurum

Sayfayı Paylaş