Beslenme Programım Nasl?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve egeos123 tarafından 21 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. egeos123

egeos123 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar öncelikle kilom 57 boyum 174 6-7 ay küçük aralıklarla body yaptım gerçekten iyi bir vücudum var absler net gözüküyor en yakın zamanda resim de atıcam. Vücudumu biraz daha anlatmak gerekirse güçlüyüm özellikle aynı kilodaki arkadaşlarımdan daha çok bench press basıyorum daha atletiğim. Neyse yağsız kilo almak için (minimum yağ ile) şöyle bir beslenme programı yapıyorum :

Sabah (7.30)1tam yumurta 3-4 yumurta beyazlı bir omlet yanında 2dilim kepek ekmeği yada 1kase içinde 4 çorba kasıgı yulaf ve yağsız süt (az kuru üzüm ile) ve birazda peynir

ARA Öğün:(10.30) Leblebi,fındık,ceviz karışımı yada küçük bir tost

Öğlen:(1.15)100-120 gr (gramını tam net bilmiyorum) hindi göğüs yanında pilav (mümkünse bulgur) ve salata- bazı günlerde okulun yemekhanesinde yiyorum etli bişeyler işte yağlı şeylerli yemiyorum

Okuldan gelince 4.00-4.30: 1kase içinde yulaf süt ile yada kepekli ekmekle kaşarlı tost

Antrenmandan önce 5.00-6.00 gibi: 1adet elma

Antrenmandan sonra (kaçta başladıysam 6-7 gibi) bir ölçek whey protein su ile

Aksam yemeği 8.00-7.30 sıraları: 100-120gr hindi göğüs yanında 1tabakpilav-makarna dan biri ve salata

Yatmadan 45dk önce 22.00 da: 1 kasık casein tozu 1bardak süt ile

Arkadaşlar programa sabit kalmaya çalısıyorum haftada 1 falan küçük kaçamaklar yapıyorum. Bazı günler balık yiyorum. Sizce bunun yanında haftada 4 gün sağlam bir vg programı ile devam etsem bu şekilde kilo alırmıyım kısın?

Sayfayı Paylaş