Beslenme programım nasıl ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Jesius tarafından 27 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Jesius

Jesius Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İzmir, Turkey
    Sabah 7:45 de kalkıyorum 8 de okulda oluyorum o yüzden kahvaltı yapmıyorum. ( Okuldaki yiyecekler çok yağlı )
    Öğlen 13:00'da evde 2 Dilim Kepek ekmeğine sürülmüş tahin pekmez + 10 adet zeyin 1 dilim peynir 2 avuçta fıstık
    4:30'da 1 adet elma
    5 de spora gidiyorum 7 de geliyorum
    8:00 da evde ne varsa genellikle / Bulgur,fasulye,nohut,tavuk,et gibi şeyler oluyor.

Beslenme programım nasıl düzeltmem gerekenler varsa yorum atar mısınız

Boy:1.65
    Kilo:45.5

2. Lakot

Lakot Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    öncelikle bu şekilde beslenmen sağlıksız. sabah 30 dk daha erken kalkıp mutlaka kahvaltı yapmanı öneririm. eğer düzenli spor yapıyorsan ve kaslanmak istiyorsan ilk yapman gereken karbonitrat ve protein alımını artırmalısın,
    anladığım kadarıyla fazla kilon yok bu yüzdenkalorisi yüksek yemeklerden bolca tüketmelisin ayrıca unutmamalısın kahvalt en önemli öğün...
    sabah kahvaltıda 3-4 dilim ekmek en az 2 haşlanmış yumurta yemelisin bide 10 zeytin neden yiyorsun? 5 zeytin fazlaca yağ ihtiyacını karşılar...
    öğlen 2 dilim kepek veya normak ekmeğin yanında et-tavuk-balık min 100-150 gr yemelisin, ekmek yoksa pilav bulgur pilavı olabilir...
    akşam yine mutlaka 100-150 gr balık tavuk et yemelisin eğer yoksa internetten araştır protein oranı yüksek sebzeler tüket

3. Jesius

Jesius Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İzmir, Turkey
    Önerilerin için teşekkür ederim seni dinlicem.

Sayfayı Paylaş