Beslenme Programım nasıl ?x?x?

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve SiR_Arawn tarafından 6 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Arkadaşlar kendi kafamda bir beslenme programı düşündüm.Fikirlerinizi almak istedim.

Saat:06:00
    Sabah Kahvaltısı : 30 gr. Lor Peyniri , 1 Haşlanmış Yumurta , 3 Zeytin , 100 Gram Yulaf Ezmesi

Saat:9:30
    Öğün arası : Elma

Saat:12:00
    Öğlen: 3 Tam Tahıllı Ekmek Dilimi , 5 zeytin , 1 Kase Yoğurt , Marul , Domates..

Saat:15:00
    Öğün arası : Muz ve Elma

Saat:18:30
    Akşam Yemeği : Büyük bir tabak Salata (Ağırlı Marulda herzaman ama içerisinde Marul , Roka , Domates , kırmızı lahana) Limonlu , 1 Kase Yoğurt ,Çorba ve Ana Yemek (Pilav,Makarna,Bulgur,Kuru Fasulye , Haşlanmış Tavuk , Ispanak vbz)Yani ne yemek olursa 1 tabağı aşmadan yiyorum.Aslınsa sebze ağırlıklı beslenmek isterdim genelde ana öğünde ama sebze küçüklüğümden gelen bir yemek isteğimi öldürüyor benim.

Saat 20:00 Antremanım

Saat 21:30
    Yatmadan 2 Saat önce : Portakal Suyu , 20 tane badem..

Hergün en az 4,5 litre su tüketmekteyim.
    Ayrıca bu beslenme programımı 1 haftadır devam ettiriyorum , daha 1 ay sürdürmeyi planlıyorum.Programda arada bi değişenler Akşam ana öğün , sebzeler ve meyveler başka pek değişen birşey yoktur.

Sizce bu programda hatalı yönler neler?
    Tavsiyeleriniz neler ?
    Sizce daha iyi bir program olması için neler eksilmeli veya eklenmeli?

2. slxxx

slxxx Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu seferde ben fikrimi soyliyim :) meyvelerde bana gore hata var ozellikle muzda. daha hafif meyveler tercih etmeni oneririm.

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    :) Muz zaten fazla yemiyorum şekerli olduğu için.4 haftada 1 haftanın için kullanıyorum muzu :) Elma genellik veya havuç 3-4 tane.

Sayfayı Paylaş