Beslenme Programım Nasıl Olmuş ? Yorumlarınızı Alamak İstiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Limon|2012 tarafından 3 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Limon|2012

Limon|2012 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  2. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
    Günde sadece 1 defamı spor yapıyorsun?Oda öğlen?

3. brhmcr

brhmcr Guest

Kilo vermeyi mi amacliyorsun? 2 kere yuruyusler var?

4. Limon|2012

Limon|2012 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet kol omuz sırt göğüs 1 gün yapıp 1 gün yapmıyorum kaslar 48 saat dinlenmeliymiş diye okumuştum forumda. Antraman programımıda koyucamda günde kaç defa yapmam gerekiyor hangi saatlerde kaç günde bir ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:43 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:41 ----------

evet 69 dan 64 falan düşmek istiyorum resimlerde gördün gibi deilim aslında orada zayıf çıkmışımdırda oturduğumda göbek 3 kat oluyor yağları eritip protein doldurmak amacım kilo versem bide protein tozu ilavesi yapmak istiyorum besinlerde bence o kadarda protein yok.
    Vücutta önce karbonhidrat sonra yağ en son proteinler yeniyor ya yürüyüşün bir zararı olacağını zannetmiyorum. Çok yağlıyım yani.

Kilo : 69
    Boy : 1.78
    Yağ Oranı : %23

Son düzenleme: 3 Ağustos 2012
  5. sevketsengul

sevketsengul Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Amacınıda söylersen beslenme programın hakkında yorum yapabiliriz.Zira eğer amacın vücut gelişttirmeyse proteinlerin alım zamanları ve miktarları tamamen yanlış.Eğer Amacın farklıya ona birşey diyemem.

6. Limon|2012

Limon|2012 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Amacım vücut geliştirme zaten vücut çalışmadan 1 saat önce protein ve karbonhidrat alınması gerekmiyor ve sonrasındada aynı şekilde değilmi ? Yağların kasa dönüşmediğini okumuştum .Hem yağ yakmayı Hem vücut geliştirme yapmayı planlamıştım .Yeni başladığım için saçmalamış olabilirim ama forumdanda okuduğum şeyleri yapmaya çalıştım protein alımlarını nasıl yapmalıyım yardım edermisin ?

Bu programı yaparkende yağ , protein , karbonhidrat değerlerine bakarak yaptım alım zamanlarını bilmiyorum bir araştırma yapayım onun için.

Son düzenleme: 3 Ağustos 2012
  7. brhmcr

brhmcr Guest

Benim sana tavsiyem tum sabit basliklari yeni baslayanlar ve beslenmedeki okuduktan sonra konu acman, boylece yanlis bildigin hersey duzelecek.

8. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    saat olarak kardiyo için sabah9-10 arası agırlık antremanı ıcın ıse 17-18 arasını uygun göruluyor dıye bılıyorum. ınsan vucudu öglen saat 1 gıbı gucten duser ve öglen 2 gıbı ıse tansıyon ve horman sevıyesı duser.ancak vucut kendısını saat 3 gıbı toparlamaya baslar hatta gelısme cagındakı cocuklara bu saate öglen uykusu önerılır o yuzden bence öglen saat 2 de antreman pek mantıklı gıbı degıl ama calısma veya okulun warmı bılmedıgım ıcın bırsey dıyemıcem.

Sayfayı Paylaş