Beslenme Programım - Kaloriyi Nasıl Arttırırım ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Remmy tarafından 26 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Remmy

Remmy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Bulk dönemindeyim günlük protein ihtiyacını karşılayabiliyorum lakin kaloriyi karşılayamıyorum.Arttırmak için ne önerirsiniz ?

Roast Beef Sandviç, Subway'den hazır olarak almak durumundayım ve fast food olarak sanırım en sağlıklısı.

2. SpReaD

SpReaD Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Aydın
    hiç karbonhidrat almıyorsun biraz karbonhidrat alsan denge sağlanacaktır diye düşünüyorum. Kahvaltıda yulaf ezmesi akşam yemeğinde de makarna/bulgur vs.

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    2 haşlama yumurta 300 kalori falan etmez, kalorileri tekrar gözden geçir. Sabah en az 3 yumurta, 50-100 gr peynir, bol ekmek,gevrek,yulaf vs, yanında süt olabilir. Öğle yemeği sandviçin içinde ne kadar et olduğu bilmiyorum ama 200-300 gr ölü hayvan ve 300-400 gr makarna,pilav,bulgur vs. Yanında yoğurt iyi gider. Akşam yemeğinde 200-300 gr ölü hayvan ve 300-400 gr makarna, pirinç, bulgur. Gene yanında yoğurt yiyebilirsin. Buna göre tekrar kalori hesapla, eksik kalanı tam yağlı süt ile doldur. Yemeklerin yanında yeşillik veya sebze ye, hem sindirim sisteminin iyi çalışması için gereklidir hem de bunca etin üzerine seni kolon kanserinden korur.

4. EMRAH ÇAYIRCI

EMRAH ÇAYIRCI Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yukardaki tabloda yazilan degerlerin hepsi yanlis 2 yumurtada 6 gram protein var 25 gram olsaydi millet tavuk yemezdi 2 tl ye 6 yumurta alirdi sabah oglen aksam yumurta yerdi :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Remmy

Remmy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Kalori ve protein hesabı için şu siteyi kullanmıştım.Ve 2 yerine 3 olucak bir kaç sitede de 3 Haşlama yumurtada 20 Gram protein var yazıyor ben sadece beyazını değil sarısını da yiyorum belki orayı yanlış anlamışsınızdır.
    Öğrenci olduğum için öğle yemeği esnasında bahsettiğin şeyleri yiyemem.Sebzelerden hangisini önerirsin pek sebze seven bir insan değilimdir.

6. EMRAH ÇAYIRCI

EMRAH ÇAYIRCI Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Marol tam bir kalsiyum kaynağı domates salatalık tere nane roka evde bulunan sebzeler zaten yeşil yapraklı her sebze insanın büyümesinde çok önemli rol oynar sadece et proteini ile insan büyümez bitkisel protein de alacaksın örnek Kuru fasulye barbunya pırasa mercimek çorbası vs sağlıklı olan her şey insanı büyütür 3 düşmanı mız var oda tuz şeker beyaz ekmek bunlardan uzak durabilirsen iyi olur

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş