Beslenme programım Hakkında Yulaf ezmesi. . .

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Blackmaster tarafından 6 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Blackmaster

Blackmaster Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle iyi günler
    Beslenme Prograrmım aşağıdaki gibidir amacım yağ yakmak ve Kas kütlesini arttırmak antreman programım ona göre düzenlidir eksiklerim varsa yardımcı olurmusunuz. . .
    Sabah:Yulaf ezmesi sütle 100gr peynir yağsız 4 yumurta beyazı yeşil çay
    Ara Öğün:Yarım portakal
    Öğle:100gr tavuk göğsü yağsız Yoğurt salata
    Ara Öğün:1kase yulaf ezmesi
    Akşam:Kırmızı et 100gr yağsız veya balık Yanında yoğurt 1 dilim kepek ekmeği salata
    Antreman sonrası:100gr yağsız lor peyniri ve yarım kase Yulaf ezmesi . . .

Sizce nasıl bi beslneme programı yardımcı olurmusunuz :)

2. DrBurakkk

DrBurakkk Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Antreman sonrası daha çok protein derim hindi-tavuk gögüsü yada kırmızı et balık olabilir

Blackmaster bunu beğendi.
  3. Blackmaster

Blackmaster Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Protein miktarımı karşılamakta gerçekten zorlanıyorum haklısın belkide bu şekilde değiştirilebiri diğer beslenmeler sence iyi mi yani yağ yakmak isterken kas kaybını önleme amaçlı bi program olmadı protein tozu desteğine başlıyacağım. . .

4. DrBurakkk

DrBurakkk Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Diğerleri iyi gözüküyor ne kadardır BB ile uğraşıyorsun bilmiyorum ama yağ yakıp kasları koruyup güçlendirmek için en iyi suplementlerden biri de BCAA dır etkisi protein tozuyla beraber kullanıldığında en efektif şekilde olur supplementleri iyi araştır

5. Blackmaster

Blackmaster Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Suplement kullanmak pek aklımda yoktu açıkcası 1.5 yıldır bu işle uğraşıyorum :) ama 127 kilodan 85e düşmek ve kaslanmam baya bi zaman aldı daha uzun bi yolum var farkındayım söylediğin gibi suplementleri araştırmam gerekli :)

6. x.pro

x.pro Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Spor sonrası ve diğer öğünlerde tavuk tüketimini arttırmanı tavsiye ederim. Ayrıca spor sonrası öğünden yulaf ezmesini çıkarıp haşlanmış esmer bulgur koymanı tavsiye ederim karbonhidrat ihtiyacın ve lif ihtiyacın daha etkili karşılanabilir diye düşünüyorum. Protein içerikli porsiyonlarını büyütebilirsin.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

7. Blackmaster

Blackmaster Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkür ederim protein miktarını arttırmam gerekli doğru ama bunu nasıl yapacağım saten öğünler fazla ama porsiyonları büyütmek mi gerekli :)

8. x.pro

x.pro Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Porsiyonlarını büyütebilirsin yada spor öncesi ve sonrası tavuk yada balık gramajını yükseltebilirsin. Kahvaltı önemli yumurta sayısını da arttır derim

9. Blackmaster

Blackmaster Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18

Kesinlikle doğru yumurta beyazını arttırıyorum ozaman sabahları :) akşamlarıda ve antremandan sonra tavuk ve balık ürünlerini arttırıyorum birde kepekli makarna eklemeyi düşünüyorum akşam yemeklerine sence nasıl olur iyi protein lif ve karbon değerleri var enerjimi koruyabilirin. . .

10. x.pro

x.pro Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bulk dönemimdeysen kepekli makarna ye ama değilsen dediğim gibi bulgur pilavına yönel, ki zaten hedefin yağsız kas kütlesiymiş bulgur ideal o yüzden 100 gr da 71 gr karbonhidrat var çok iyi bir değer spor sonrası ve öncesi için. Gün içinde bi ara öğününde muz yada çilek tüketmeni de tavsiye ederim.

11. Blackmaster

Blackmaster Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    kesinlikle bunları göz önünde bulundurarak hafta sonu güzel bi beslenme programı hazırlayacağım bunu da burada paylaşırım tekrar üzerine konuşuruz herkese teşekkür ederim :)

12. fcholak

fcholak Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Benim dikkatimi antreman sonrasi yulaf ezmesi cekti zaten gunde iki ogun yiyorsun cok guzel, antreman sonrasi vucudun proteine ihtiyaci oldugunu goz onunde bulundurursak bence yulaf ezmesini cikarip yerine tavuk, ton baligi vs. eklemen daha mantikli olacaktir.

GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

13. Blackmaster

Blackmaster Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    yulaf ezmesini antremandan sonra koymamın nedeni saat 8 9 gibi antremanım bitiyo 12 1e kadar dışarıdayım tekrar eğer yemezsem enerjimi kaybediyorum kötü oluyorum bende bu şekilde kendimi topluyorum yulaf ezmesinin yanında tabiki protein ağırlıklı besleniyorum bunda bi sıkıntım yok ama eksik geliyo doğru söylüyosnz bu konuda haklısınız o yüzden bu gece ve pazar gecesi tekrar düzenleme yapıcam gerekirse protein miktarını çok çok fazla bi şekilde ayarlayacam hafta başı tekrar yeni programa başlıyacam teşekkür ederim buraya tekrar programı göndericem :)

14. Blackmaster

Blackmaster Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Şöyle tekrar söylediklerinizi göz önünde bulundurarak bi değişiklik yaptım suplement eklemesi
    Yapmadım sadece programı değiştirdim antreman programınıda buna yönelik eklemeler yapıcam. . .
    Dayanamadım boş vaktimde düzenledim hemen :)

Sabah:Yulaf ezmesi sütle 150gr peynir yağsız 6 yumurta beyazı yeşil çay
    Ara Öğün:Bir adet Muz
    Öğle:150gr tavuk göğsü yağsız Yoğurt salata bulgur pilavı
    Ara Öğün:1kase yulaf ezmesi 3 adet çilek
    Akşam:Kırmızı et 200gr yağsız veya balık Yanında yoğurt 1 dilim kepek ekmeği salata
    Antreman sonrası:200gr balık yağsız bol limonlu ve yarım kase Yulaf ezmesi . . .

Ayrıca protein tozu desteğinede başlayabilirim Protein eksiği hala varsa. . .

15. x.pro

x.pro Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Kahvaltıda peynir yerine lor koymalısın ve ilk ara öğüne de yulaf koyarsan daha da verimli olur. Protein isteğe bağlı ama zararı olucağını düşünmüyorum.

16. Blackmaster

Blackmaster Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    peki teşekkür ederim protein miktarını arttırıyorum :) lor peyniri adamı öldürecek ya :)

Sayfayı Paylaş