beslenme programım eksiler +lar yardım lütfen

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve facefacebook tarafından 22 Nisan 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. facefacebook

facefacebook Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    uzun süredir uyguluyorum.
    sabahları 5 yumurta cornflakes süt (büyük bir kase)
    öğlen 150gr tavuk 150gr pilav
    ikindi 150gr tavuk 150gr pilav.
    akşam 50gr pilav 200gr tavuk.

antrenman öncesi animal pak + creatin . antrenman sonrasında nitrotech.
    sabah kalkınca,öğle yemeği öncesi ve akşam öncesi nitrix.
    kilom 80 boy 183 . kol 39.5cm yaklaşık 1buçuk senedir yapıyorum. son aylarda bu ürünleri kullanmaya başladım. yerimde sayıyorum 6 aydır bir gelişme yok. sadece parçalanıyorum. karın bölgemde biraz yağ var. onuda animal cut ile eritmek istiyorum fakat bir sorunum var.
    alt karınım yok denicek kadar az. ne şekilde çalışabilirim. animal cuts a başlamam doğru olurmu? ölçü olarak kaybedermiyim.?

çalışma programımda.
    pzt :göğüs önkol.
    salı: kanat arkakol
    çar: omuz bilek şeklinde
    per: göğüs önkol
    cuma:kanat arkakol
    cmts:eek:muz bilek

en az 5 haraket 3er set 10- 12 tekrar

haftada 3 yada 4 gün 20 25 dk arası bisiklet yapıyorum. yağlardan kurtulmak ve kas kütlemi korumak hatta kolumu 41cm e çıkarmak istiyorum. önerilerininz benim için çok önemli. lütfen hepinizden yorum bekliyorum. animal cuts günlüğüde yazıcam kullanmaya başlayınca. kafanızı şişirdim biliyorum. bicepsim yıkınca yumurta şeklinde. anatomidenmi kaynaklanıyo uzatmanın yöntemi varmıdır. hepinize şimdiden binlerce teşekkür cevaplarınız için. sitede yeniyim yanlış yere açıyosam kusuruma bakmayın

2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    yerinde saydıgını belirtmişsin..
    bu şekilde ağır çalışarak (haftada 6 gün idman ve 4 gün kardio) yerinde sayman başarı sayılır, çünkü böyle bir tempoda kas kaybı ve küçülme kaçınılmaz gözüküyor..

diğer beslenme eksiklikleri veya eleştirileri hakkında şu aşamada konuşmak gereksiz, çünkü beslenme tarzını en verimli seviyeye çeksen bile böylesine bir tempoda ilerleme kaydetmen zor gözüküyor..

sana önerim kas geliştirme idman sayını maksimum 4te tut..
    kardio çalışmalarını ise kas idmanı yapmadığn günlerde yapabilirsin..
    illa kas çalışması sonrası kardio yapacaksan kardio süreni 20 dakikayı geçmeyecek şekilde ayarla ve beslenmene ve protein alımına bilhassa o günlerde dikkat et..

mide çalışmalarını idmanın sonunda, hatta yeterli enerjin varsa kardiodan sonra yapmanı önerebilirim..
    bu sayede vücutta dolaşımı artan ve yayılan kanı midede toplayarak idmanı bitirmiş olursun ve yeterli beslenme ile de bu bölgenin gelişimi en verimli düzeyde olur..

diez bunu beğendi.
  3. facefacebook

facefacebook Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim dostum cevap için. zaten kardio 20 - 25 dakika yapıyorum. zaten yazda geldi sıcaklarla 4 hareket uygundur ozaman. karın idamanı için söle bişi duydum.

Sayfayı Paylaş