Beslenme Programım Doğrumu ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve gardenfox tarafından 23 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gardenfox

gardenfox Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boy : 1.73
    Kilo : 67

Fazla kilom yok fakat Göbeğimin çevresinde ve Göğüslerimde aşırı yağlanma var.Bunları eritmek istiyorum.

Sabah kalkar kalkmaz Yeşil Çay içiyorum.
    1-2 saat sonra Öğleye denk geliyor : 3 Haşlanmış Yumurta,Kibrit kutusu kadar peynir,Yulaf ezmesi(1 Muz,Süt ve Yulaf ezmesini karıştırarak yiyorum onun haricinde yenmiyor)

Haftanın 3 günü Interval Kardiyo antremanını yapıyorum.
    Antremandan sonra 1 Muz ve İçecek olarakta Elma suyu veya Meyveli soda içiyorum.

Ara Öğün
    Badem,Fındık(sayısını kendim ayarlıyorum abartmadan) , Evde o gün hangi m
    Akeyve varsa onu veya Yoğurt yiyorum.(Bunların hepsini aynı anda yemiyorum canım hangisini istiyorsa)

Akşam Yemeği
    Açık söylemek gerekirse Pilav Bağımlısıyım.Her akşam Pilav mutlaka yerim Yanında haşlanmış tavuk,Yoğurt yiyorum genelde,Fakat Evde bunlar olmazsada annemin yaptığı yemeği yiyorum. yinede Kızartma veya yağlı olup olmadığını kontrol ediyorum.Eğer o akşam evde kızartma varsa Kendime ayrı yemek hazırlıyorum.(Pilav,Makarna)

Yemekten 1 saat sonra 1 bardak daha yeşil çay içiyorum(yağ yakımı açısından)

Gece Ara Öğünü
    Evde hangi meyve varsa ondan yiyorum veya süt içiyorum.Bazen bu öğünü yapmadığım bile oluyor.

Size sorum Sizce Bu Listeye neler eklemeliyim,Neleri çıkarmalıyım.
    Yulaf Ezmesini eğer abartırsam,Şu anda günde 1 öğün yiyorum fakat bunu 2-3e çıkarırsam kilo alırmıyım ? Çünkü yaptığım karışımın tadı gerçekten müthiş oluyor Yulaf ezmesini sevenlerdenim :lol:
    Günde 2 Muz yemek bana zarar verirmi ?

Amacım Yağ yakmak ve 67 olan kilomu 62'lere düşürmek istiyorum.

Beni bu diyete yönlendiren motivasyon aracım : Geçenlerde havuza gittim arkadaşlarımla ve sevdiğim kız Bana "Göğüslerin sarkmış" dedi.İnanılmaz utandım . O yüzden toparlamak istiyorum.

Günde 150 şınav çekiyorum.100 sabah(25x4) 50(25x2) akşam(Göğüsler en iyi şınavla toparlanır dediler)

Bu konu benim için gerçekten önemli lütfen yardımcı olun...

2. gardenfox

gardenfox Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beslenme konusunda kimse bilgili değil demekki.Azcık tecrübelerinizi paylaşsanız ölüceksiniz saat 22.00'dan beri Sayfayı yeniliyorum yorum gelicekmi diye..Sizin İçin küçük bişi olabilir ama bizim için çok önemli böyle şeyler..

3. Bodyyci

Bodyyci Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Gece meyve yeme

4. gardenfox

gardenfox Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Elma Suyu içiyorum yüzde 80 elma içerikli Şeker ilavesiz.Kilo Aldırırmı ? Antremandan sonra içiyorum bide gece ara öğünde içiyorum arada ferahlamak amaçlı ...

5. Bodyyci

Bodyyci Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Ant sonra üzüm suyu

6. gardenfox

gardenfox Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Başka yardım edicek yokmu koskoca forumda,Bu kadar duyarsız olmayın lütfen.

7. gardenfox

gardenfox Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 gün oldu hala cevap yazan yok.bodyforumtr diye forum açmışsınız Bir Allahın kulu Body sporunu bilmiyor.

Sayfayı Paylaş