Beslenme Programım İçin Tavsiyeleriniz?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve farukfaruk tarafından 22 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. farukfaruk

farukfaruk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese Merhaba, 2 aylık zayıflama dönemimde 80 kg dan 70 kiloya kadar zayıfladım, 3 aylık vucüt geliştirme antremanlarıyla şu an yağlanmadan göbek bölgemi kalınlaştırmadan 74 kg dayım, 1.79 boy 26 yaşındayım. Amacım yağlanmadan hacim kazanmak kas kütlesi eklemek. Haftada 4 gün çarşamba ve c.tesi-pazar dinlenerek günde iki bölge hacim amaçlı programla salonda çalışıyorum asıl merak ettiğim beslenmem hakkındaki değerli yorumlarınızı eleştirilerinizi bekliyorum, saygılar...

07:00 1 yemek kaşığı pekmez, 1 yemek kaşığı bal (uyanır uyanmaz)

08:00 4 yumurta beyazı, 1 sarı, lihgt beyaz peynir, hindi salam, light kaşar, kepek ekmeği, light süt, solgar V2000 multivitamin

11:00 Fındık - kuru üzüm iki avuç kadar.

12:30 Öğle yemeği (şirkette ne çıkarsa yağsız) kepek ekmeği ile

15:30 1 Tavuk göğsü komple veya 160 gr.lık ton balığı 1 tabak makarna

18:00 1 Tabak müsli light süt ile

20:30 ON whey protein tozu su ile, Hardline TKM üzüm suyu ile, 1 yemek kaşığı fıstık ezmesi, 1 yemek kaşığı saf zeytinyağı

21:15 Antreman Başlangıç

22:15 Antreman Bitiş, ON whey protein tozu su ile, Hardline TKM üzüm suyu ile, 1 elma veya 1 muz

23:00 4 yumurta 2 sarı lor peyniri ile omlet, yağsız sebze yemeği varsa makarna

23:45 Uyku

Mutlaka eksiğim fazlam vardır, lütfen yorumunuzu esirgemeyin, saygılar, sevgiler...

2. farukfaruk

farukfaruk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorum, tavsiye, öneri yok mu ? o kadar kusursuz mu hazırlamışım.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    faruk biraz daha sabırlı olursan muhtemelen cevap gelecektir..

diğer nokta
    takriben nekadar protein , karbo. ve yağ aldığını hesaplayıp yazarsan çok daha kolay yorum yapılacaktır..

benim yorumum;
    benim dikkatimi çeken antremandan 2 saat öncesine kadar kompleks karbo alman iyi olur..
    antremandan 45 dk önce aldığın fıstık ezmesinin sebebi nedir?

son nokta yatmana yakın makarna gibi yada sebze yemeği gibi karbo. içeren yemekler yememen..hem yağlanmamak için hemde Gh'ı engellememek için..

4. farukfaruk

farukfaruk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim diez, sabırsızlığım konusunda özür dilerim, besin değerlerini oturup hesaplamaya çalışıcam bu konu benimde kafamı kurcalıyordu.
    Antrenmanın iki saat öncesinde işyerinde olmama rağmen kompleks karbonhidrat almaya çalışıcam.
    Fıstık ezmesinin ant. öncesi enerji verdiğini, testesteron tetikleyici olduğuna da okumuştum ama zamanı uygun olmayabilir tavsiyene ihtiyacım var, tekrar teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş