Beslenme programımı hazırladım , Yardım edin daha iyi olsun

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Chevyy tarafından 14 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Chevyy

Chevyy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben mayıs ayından beri 3 ay vucüd geliştirmek için gitmiştim 2 ay ara verdim haftaya tekrar başlıyorum beslenmem şu şekilde ;

Sabah 4-5 yumurta ( 2 sarı gerisi beyaz ) 1-2 dilim kepek ekmegi , peynir , artık varsa reçel pekmez tahin falan yiyorum siz de önerin lütfen
    10 gibi 1 kase yulaf ezmesi sütle birlikte bunu sabah kahvaltısında yesem daha mıiyi olur ?

12 ye doğru 150 gr kadar tavuk göğsü ile makarna ya da pilav yiyorum 1 tabak
    3-4 gibi idmanım bitiyor eve gelince yine tavuk makarna /pilav yiyorum

Akşam 5 de okulum var genelde 11 e doğru geliyorum bazı günler hariç.
    Okulda 18:30 da yemek molası var iyi yemekler çıkıyor karbo açısından fakat beyaz ekmekde oluyor .
    eve gelince pilav / makarna kaldıysa tavuk patates artık sizin öneriniz varsa söyleyebilirsiniz

Programım böyle günde 400-500 gram tavuk göğüsü alabiliyorum 150+150+150+50 olarak yiyorum ek olarak protein tozu almaya imkanım var

Tozu alıp sabah namazına kalkar kalkmaz ve idmandan hemen sonra içmem faydalı olur mu ilk başta almayın diyorlar.Bir arkadaş sadece glutami al dedi.

Bunun haricinde fındık fıstığıydı pekmezi tahini , meyvesi sebsesi önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Valla beslenmen guzel arada balik kirmizi et fena olmaz biraz cesitlilik iyidir.SEbze vs.Kuruyemis meyve ek besin olarak eklenebilir. Gece yatmadan sutten lor eklenebilir. Yulafi ara ogunde ye zaten 5 yumurta ile zor ouyor genelde :)

3. Chevyy

Chevyy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumun için teşekkür ederim, protein tozu alma fikrine ne diyorsun peki ? kimisi de glutamine al diyor , bazıları protein tozu takviyesinin yararı olmayacağını söylüyor bazıları al diyor forumdaki yazılar da kafamı karıştırdı okudğum kadarıyla,

4. brhmcr

brhmcr Guest

500 gram tavuktan 150 gram protein gelecek, neden para harcayasin protein tozuna. Forumda de herkes der iyi besleniyorsan gerek yok. Whey olsun hizli karisir vs diyorsan sabahlari kalkinca peynir alti suyundan lor yersin olur biter :)

5. Lodric

Lodric Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    kahvaltı çok zayıf bu kahvaltıyla doyacağını sanmıyorumki en önemli öğün.Eger migdende yer varsa yulafınıda ye.

Sayfayı Paylaş