Beslenme Programı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve lovefitness tarafından 3 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. lovefitness

lovefitness Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım fiziğimle ve beslenme programımla ilgili danışmak istiyorum ben geçen yılın haziran ayında 179 boy 99 kiloydum kilo vermeye karar verdim ve o günden bugune kadar düzgün beslenerek ve spor yaparak. 79 kiloya kadar indim ve boyum 182 oldu beslenme programıma örnek olarak bir resim atıcam ve sorumu sorup bu uzun yazıyı sonlandırıcam resimde gördüğünüz değerler değişken olabilir tabi ama ben kilo verme sürecinde hiç bir kaçamak yapmadan duzgunce beslendim baya uzattım farkındayım sorum kilo vermeye yönelik beslenmede çiğ köfte veya mercimekli köfte yenilebilirmi yenilirse kaç adet uygundur şimdiden teşekkürler herkese iyi forumlar edit:fotoğraftaki değerler sırasıyla kalori protein yağ karbonhidrat ve lif

Ekli Dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      44,9 KB
      Görüntüleme:
      296
  2. Louisian

Louisian Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    8
    Çiğ Köfte (Etsiz) bulgur ve çeşitli baharatlarla yapılan bu çiğ köfte, yenilmek istendiğinde yanında verilen lavaş yenilmemeli, Bol yeşillik ve ayran ile tüketilmelidir. 1 adet 63 kaloridir.
    1 Adeti
    10 gram karbonhidrat
    1 gram protein
    2 gram yağ içerir.

Mercimek köftesi, A ve B grubu vitaminleri, potasyum, demir, fosfor, çinko, folik asit ve lif açısından zengindir. 2 adet mercimek köftesi yediğinde gün içindeki hakkından 1 dilim ekmek ve 1 tatlı kaşığı yağ azaltman gerekir.

1 Adet - 75Kcal..

3. lovefitness

lovefitness Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Tesekkurler :)

4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş