Beslenme programı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve vücutcuu tarafından 5 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    Abilerim ben 14 yaşındayım kilom 57 boyum 170 bir beslenme programım yok size yapında demeyeceğim pazartesi çarşamba ve cuma günleri antrenman yapıyorum salı perşembe cumartesi pazar günleride antrenman günleri kadar olmasada yediklerime dikkat ediyorum yağlılar fast food abur cubur bu tarz yiyecekleri yemiyorum antrenman dışı günlerde antrenman günlerinde yediklerimi sayayım şimdi ben midemi çöplük gibi kullanıyorum çok yanlış biliyorum ama zamanım yok ne yapayım.Sabah öğle ve akşam olmak üzere üç ana öğün yiyorum bu kesin.Ara öğünlere fazla dikkat edemiyorum ben size kısaca antrenman günü içerisinde en çok tükettiğim besinleri sayayım süt bıldırcın yumurtası bal nesquik gıda takviyesi var bide bende ondanda alırım günde 2 defa ama kas yapmak için değil o sadece takviye.Lor peyniri yiyorum sürme olanından.Aklımada gelmiyorki :) neyse herkese iyi bayramlar cevaplarınızı bekliyorum neler önerirsiniz bana.

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    ıyıde ben nerı ıcın soru goremedım kı :)

eger beslenme ıcın bır program ıstıyorsan ve 3 ogun yapabılıyorsan baslıgın kılıtlenmeden sana bır onerıde bulunım :)

sabah : 2 tam yumrta - 4-5 dılım cavdar ekmegı- 50 gr lor peynırı- 4-5 cevız- 1-2 tatlı kasıgı bal- salata

oglen : 150-200gr tavuk etı - makarna yada pılav yada 3-4 dılım cavdar ekmegı - salata - bır kase yogurt

aksam : 100-150 gr tavuk- makarna yada pılav yada 3-4 dılım cavdar ekmeg - salata - bır kase yogurt

aralarda badem cevız yıyebılırsın yada gunde 3-4 meyvede cok guzel olur :)

R10, AngryHun ve demircan256 bunu beğendi.
  3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    az önce aynısını ben yazdım iyi hoş yazmışta kardeşimiz..bizden tam olarak ne istiyor :)..beslenme dersen o zaten varmış..program dersen oda değil :)..sen herikisinide vermişsin ...;)

AngryHun bunu beğendi.
  4. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    Beslenme programı istiyorum abilerim 3 ana öğün ve 2 ara öğün olarak bir program yapmanızı istiyorum yalnız bu programı yaparken okuluda gözardı edemeyiz saat 6.30 da kalkıyorum haftaiçi zaten haftasonu antrenmanım yok pazartesi çarşamba ve cuma günleri ağırlık çalışıyorum 6.30 kalkış 7 de okula gidiyorum çıkış 12.45 yatış en geç 23.00 bu saatler arasında bana bir beslenme programı yapmanızı istiyorum 12.45-23.00 ayarlarsınız birşeyler.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:07 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:03 ----------

http://www.haberler.com/haber-resim...ndan-bir-ilk-kahvaltilik-pastorize_9121_b.jpg

Bu lor peynirinden yesem olurmu?

Sayfayı Paylaş