Beslenme programı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ralf tarafından 17 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ralf

ralf Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 3 aylık bir body geçmişimden sonra spora yeniden başlamaya karar verdim sporu bırakmamın nedeni beslenme idi biçimsiz beslenme ve dinlenme stilleri yüzünden gelişimden de doğal olarak en az verimi aldım şimdi sizden bu işi bile arkadaşlarımdan,hocalarımdan yardım almak istiorum çünkü artık beslenememe gibi bir sorunum olmayacak en yüksek karbonhidrat,protein li bir beslenme programı istiyorum, amacım kilo almak hacim kazanmak ve şekilleri çıkartmak. ilginiz için şimdiden teşekkürler.
    boy: 184
    kilo:58:(
    programa amino asit ve protein tozu konulabilir.

2. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
  3. ralf

ralf Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım benim tavsiyeye ihtiyacım yok şu an bunları daha önce de okudum ben.bana lazım olan zayıf bi insana en iyi sonucu veren kilo aldırarak ve kas yaparak yemek yediren program .

4. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    hergun ayni seyleri yemen mumkun degil yekilerinin kalorilerini karbo miktarini protein miktarini olcmelisin. vucut agirliginin 2-2.5 kati kadar pro 3-3.5 kati kadar karbo almalisin. ne sekilde aldigin sana kalmis ister patates ye ister misir ye ister pilav. ister balik ister tavuk ister lor ya ama mutlaka o degerleri yakala.

Sayfayı Paylaş