Beslenme programı ve bir kaç soru

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Medivh tarafından 29 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Medivh

Medivh Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar, forumu uzun süredir olmasada 2-3 haftadır takip ediyorum kafamdaki bir çok soruya cevap buldum fakat az sonra açıklayacağım özel durumuma cevap bulamadım, özellikle bu gece cevaplar için 4-5 saat kadar forum okudum yinede tam anlamıyla tatmin olamadım, kafam çok karışık biri yardımcı olursanız çok sevinirim.

Öncelikle yaş 17 boy 179 kilo 74, 2 aya yakındır p90x adlı programı uyguluyorum bilmeyenler için program evde yapılan bir program iki günde bir yapılıyor içinde şınav, barfiks ve dambılla yapılan hareketler var. Göbek ve bel çevremde eskisi kadar olmasada yağ var ne çok fazla ne de az. Amacım göbek ve bel çevremdeki yağı azaltırken aynı zamanda kas kütlemi kaybetmemek. Anabolik diyet programlarına baktım fakat benim şöyle bir durumum var haftada 6 gün kick box antremanı yapıyorum yoğun olarak her antreman yaklaşık 2 saat sürüyor. Yani haftada 6 gün kardiyo diyebiliriz, sorularımdan bir tanesi ağırlık çalıştığım günler (ağırlığı öğlen yapıyorum antreman ise akşam) akşamüstü iki saat antreman yapmamın kaslarıma sakıncası varmıdır, yaptığım antremanda ağırlık kaldırma yok fakat etkin olarak kollarım çalışıyor. Bir diğeri ağırlık çalışmadan önce ve sonra whey protein alıyorum, kendime beslenme programı çıkaracak olsam ağırlıktan önce ve sonra aldığım whey proteini bir ana öğün olarak saymalımıyım? birde yapacağım beslenme programında karbonhidratı oldukça az tutmayı düşünüyorum ağırlık çalıştığım günlerde yeterince karbonhidratsız kalan vücut akşam antreman yaptığımda enerji için yağlaramı saldırır yoksa kaslarımamı, ve antreman 8 gibi başlayıp 10 da bitiyor, 11 gibi evde oluyorum 12 gibi yatıyorum antreman sonrasında bir şey yemem gerekir mi?

Açıkçası aklımda çok fazla soru vardı fakat konu açmaya gelince kayboldular, Özel mesajdan birisi msn veya facebook adresini verebilirse çok sevinirim böylece forumuda kirletip durmak zorunda kalmam şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Sayfayı Paylaş