Beslenme Programı Lazım 2 Yıl İçin

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve onder1 tarafından 7 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. onder1

onder1 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    ilk 3 ay için beslenme programım hazır 3 ay sonra bana evde bulunan saglıklı yiyeceklerle yapılabilecek bir beslenme programına ihtiyacım var.

sporu 2 yıl yapacağım. 3 aydan 2 yıla kadar güzel bir beslenme programı bekliyorum

yardımda bulunacak herkese şimdiden teşekkür ediyorum

yaşım: 17
    kilom: 70
    boy:1.84

2. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    Neden 2 yıl yapıp bırakacaksın ? Neyse eleştiri vs yapmayacağım ancak şunu söyleyeyim burda sana birisi çıkıp direk beslenme programı falan yazmaz. Hele sen şu 3 ayı atlat(zaten bırakıcam bigün diyosun 3 ayı çıkartırsan iyi) ondan sonra hocanın yardımıyla biraz da araştırmayla kendine bir program çıkarırsın. + bir de burda kimse senin 3 ay sonraki durumunu bilemez kilonu yağ oranını vs. o nedenle şimdiden bir beslenme programı verilmesi de pek sağlıklı olmaz.

3. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    özetle sunları diyebilirim yaglı yyeceklerden kacın kızartma fast food ları bırak hamur işinden uzak dur
    sabah 1 tam yumruta 2 yumrta beyazı 100-150 gr lor peynır 1 bardak sut
    öğlen 150 -200 gr tavuk haslması[et balık soy proteını ve yemeklerı olabilir] yada az yagda kızartma tavuk 100 gr pırınc lapası yada az yaglı prinç pilavı 1 dilim ekmek
    2 saat sonra 1 tane meyve
    aksam yemeği baklagıl olsun mumkunse etle karsık olsun yoksa nohut fasulye yesıl fasulye bamya ve az pilav 1 dilim ekmek
    2 saat sonra 100 -150 gr yarım yaglı yoğurt bir meyve

Sayfayı Paylaş