Beslenme Programı Kilo Ve Hacim İçin Tavsiye Program

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve jeytan1905 tarafından 4 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. jeytan1905

jeytan1905 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle Selamlar ..

Bu Sporu 4-5 senedir düzensiz bir şekilde yapmaktayım.haliyle bir gelişimdende söz etmek mümkün değil.boyum 1,78 kilom 61-62 arasında.(sporu 2-3 ay bıraktığımda 57 kilolara kadar düşüyorum)
    vücut alt yapım var haftada 3 gün 2 şer bölge olarak çalışıyorum.

beslenmem çok iyi değil bu konuda biraz yardıma ihtiyacım var.sabah kahvaltısında en az 2-3 yumurta beyazı ,tomates,peynir zeytin 1 dilim ekmek tüketiyorum.işteyken öğle yemeğinde 150 gram tavuk yanında biraz pilav ve patates kızartması yiyorum genelde.akşamları spora gidiceksem karbonidrat ağırlıklı makarna vs benzeri spordan sonrada et tüketmeye çalışıyorum.gitmediğim günler evde akşam yemeği validenin ellerine kalmış tamamiyle.. bu 3 öğünün arasında optimum serius mass karbonidrat kullanıyorum 2 şer ölçek(70 gr civarı) yanındada eti yulaflı bisküvi atıştırıyorum.ofise fıstık ezmesi aldım ama pek kullanmıyorum açıkcası
    cumartesi ve pazar günlerim genelde çok dengesiz geçiyor.

durum bundan ibaret amacım biraz kilo alarak vücudu toparlayıp suplement kürü yapmak.elimde şuan kullanmadığım yine optimumum protein tozu , amino asidi mevcut. eas gulutamin optimum creatin onlardanda bulunmakta.

bana beslenme ve suplement konusunda biraz destek verir misiniz?

2. super_hornet

super_hornet Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    iş hayatı içersinde bu işin istenilen düzeyde olamayacağını düşünüyorum...

işe şu soruyu kendine sorarak başlayabilirsin...her 2.5 saatte 1 kaliteli besin alabilecekmisin ?

daha sonra forumdaki sabit başlıkları oku

Sayfayı Paylaş