Beslenme Programı Hakkında Önerileriniz

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve onder1 tarafından 16 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. onder1

onder1 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba evde spor yapmayı düşünüyorum hemen hemen çalışma yapmak için tüm magzemeleri evde toparladım tek beslenme kaldı beslenme programı hazırlandıktan sonra spor yapmaya başlıyacagım

altta kilo ve boy bilgilerimi paylaştım benim ne yapmam gerektigim hakkında hiç bir fikrim yok bu beslenme programı ilede ne yapabilecegim hakkındada bilgim yok ben kilomu almalıyım bu kiloylamı devam etmeliyim bu konu hakkındada kısa bir bilgi paylaşırsanız senirim

1-4 ay arası için hazırladıgım beslenme programında

Kahvaltı : 50 gr yulaf ezmesi 2-4 yumurta Pekmez ya da bal ve 20-30 gram kadar lor peyniri.

Öğlen : Kuru fasulye veya Nohut, mevsim meyvesi

İdman öncesi : 1-2 parça haşlanmış tavuk ve 1 Avuç Kuru Üzüm

İdman sonrası : 1-2 parça haşlanmış tavuk 1 adet muz

Akşam : 1 Tabak Makarna, 2 adet haşlanmış patates, Yeşil salata (tercihen tuzsuz)

Yatarken : 4 adet yumurta beyazı

Boy:1.84
    Kilo:70

2. glmz.rmzn

glmz.rmzn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    kardeş bende yeni başladım bu spora 1 ay olmak üzere salona gidiyorum pek bilgim yok ama tavsiyede bulunayım 4 gündür çok sıkı bir beslenme programı hazırladım ve 4 günde 2 kilo aldım sürekli oalrak antremandan sonra salonda tartılan birisiyim boy 1,84 kilo 66ydı 68,350 oldum 4 günde bnm programıma göre lor ve yulaf sende çok az ben günde 150 gr lor 100 gr yulaf yiyorum az geliyor bana 200 e çıkaracağım ama vücut birden kaldırmıyor ayrıca yumurtalarıda kahvaltıda yemeni öneririm gece yatarakende süt içersin yoğurt yersin lorun whey mi casein mi olduğunu bilmiyorum ama gece yatarken yiyorum ben

3. KEEPfit33

KEEPfit33 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Bence beslenmeniz yetersiz, çeşitlilik yok (üzüm,kiraz,ananas gibi meyveler; domates,ıspanak,sarımsak,maydonoz gibi yeşillikler ve balık tüketebilirsin.)

sabah: bir dilim çavdar ekmeği, 2 tam yumurta lor peyniri ve ıspanakla hazırlanmış omlet, zeytin, domates, salatalık, şekersiz yeşil çay/kahve.

ara öğün: 10 adet kiraz, 2 dilim ananas ya da 5-6 adet ceviz, kayısı.

öğlen: 150-200 gram ızgara tavuk, 100 gram yoğurt, 4/5 kaşık sebzeli bulgur pilavı

ara öğün: 50 gram lor peyniri, biraz maydonoz, 1 adet haşlanmış patates.

akşam: 2 adet ızgara balık, bol yeşillikli salata, çorba

ve aralarda bol su tüketimi ( en az iki yada iki buçuk litre )

Sayfayı Paylaş