Beslenme Problemi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve noiroi tarafından 29 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. noiroi

noiroi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhabalar,

Ben 3. ligte basketbol oynuyorum aynı zamanda okuyup çalışıyorum. Haftalık olağan bir günümü özetlemek gerekirse sabah 6-7 gibi kalkar 7,5-8 gibi evden çıkarım işe veya okula giderim ( ogün hangisi varsa) saat 6ya doğru işten çıkar 7deki basketbol antremanıma girerim. İdman sonrasıda kendimi çok kötü hissetmezsem ağırlık çalışmaya çalışıyorum. 6-7 senelik fitness geçmişim var fiziğimde yaşıtlarıma göre iyi diyebilirim ve son 3-4 yılımda hep kendim beslenme düzenimi ve antreman programımı kurdum fakat hiç bu denli yoğun bir hayatım olmamıştı bu yüzden altından kalkmakta zorlanıyorum..

Sizden ricam bilginiz dahilinde bana bir yol göstermeniz ve tavsiye vermeniz yakında supplement de alıcam belki yeri burası çok olmayabilir ama supplement te önerebilirseniz sevinirim.

Şimdi detaylara gelirsek benim boyum 1.97 ve 110 kilyoum kollarım 43 cm civarı falandır bench presste 130 kg tek tekrar yapabilirim ( çok emin değilim çünkü kondüsyon dönemimiz ve halter yapamıyorum fazla). Sadece sabah kahvaltısı öğlen yemeği ve işteyken marmaris büfede söleyebildiğim 2 tane tavuklu kaşarlı sandwichi ile idmana giriyorum belki yold abir muz birde nar suyu falan alırım idmandan önce. Ama yetmiyor hissediyorum :D

Bana günü ve akşamki çift idmanı çıkarabilcek şekilde bir beslenme planı önerirseniz sevinirim. ( Supplement dahil)

Şimdiden teşekkürler..

Sayfayı Paylaş