Beslenme planim yorum lütfen

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve spykoman1 tarafından 28 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Besinler yeterlimi

Anketin kapanma tarihi 7 Eylül 2012.
  1. Bence yeterli

50,0%
  2. Yeterli değil (Eksikleri yazınız)

50,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. spykoman1

spykoman1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Boy :183 cm
    Kilo :70

1 Yıllık bir body geçmişim var ama dengesiz beslenme yzünden pek bişe olmadı. Şu an ara verdim yeniden başlicam yakın zamanda ama ilk başta salona falan gitmicem evde barfiks şınav mekik falan yapıcam.

4x8 düz barfiks
    4x6 enseye barfiks
    4x6 ön kol barfiks

4x15 şınav + mekik antrenman programım başlangıç için böyle ileride salona yazılıcam.

Bu programa ve vücut index ime bakarak

Antrenman günleri : sırasız yazıorum düzenlemeyi daha yapmadım

300 gr Tavuk bonfile + 2 yumurta( İçinde 50 gr lor peyniri) + 330 ml süt + Yeterince makarna pilav + etle beraber pişirdiğim 4 domates ve 2 büyük soğan + bir ölçekte Nitro-Tech whey proteini + Bir kase mısır gevreği.

Unuttuğum bişe yoksa bu besinleri sitenin beslenme bölümündeki makalelere göre düzenlicem yeterli olurmu dersiniz ?

İleride resimlerimide koycam

2. Grendel

Grendel Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Aslında soru yeterli olurmu değil neye yeterli olurmu? Çünkü bu program seni hiç spor yapmayan insanlardan iyi tutar ama şekilli bi vücuda sahip olamazsın ayrıca bu yemekler bu programla birlikte eğer bi kardio çalışması(koşu gibi veya arada halı saha maçı bile olur) yapmazsan yağlanırsın.a32 bu ifadeyi ni koydum bilmiyorum çok komik:D

3. spykoman1

spykoman1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    burdan yardım bulamicaz heralde kimse yorum yazmıyo :S Senden başka grendel saolasın.

4. Grendel

Grendel Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ha bide bu arada protein tozu da alıyorsun bide tavuk et yiyiyosun nerdeyese kilo başına iki g protein almış oluyosun ki bu formül aktif spor yapan kişiler için doğru olur dediğim gibi yağ yaparsın.Eğer salona giden biri kadar aktif değilsen proteini biraz azatl ve karbonhidratıda günde 200-230 gr arasında tut ama salonda çalışmaya başlayınca zaten forumda herşeyi bulabilirsin.

5. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123

Ortada yorum yapılabilicek bir beslenme programı yok , idman programı hiç yok , dolayısı ile yorumda yok

Big_Hammer, RaPPeRuA ve Danny Boy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş