Beslenme konusunu öğrendim ancak antrenman işini çözemiyorum yardımınızı istiyorum.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kry tarafından 9 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kry

kry Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar 26 yaşındayım forumu elimden geldiğince inceledim.Spor salonuna gidiyorum iki aydır.spor öncesi ve sonrası gerekli besinleri forumda öğrendiğim gibi alıyorum.
    Sorunum sırtımda biraz kamburluk var ve omuzlarım dar.SS koyacağım fotoğraf çektiğimde.

Haftada 4 gün Pazartesi,salı Perşembe,cuma olarak antrenman yapıyorum.
    Salondadaki hoca burda yazanlarla çok ters düşen şeyler yazıyor antrenman olarak.Örneğin aynı günde sırt ve göğüs çalışıyorum , bench press ve benzeri presslerden sonra dumbell fly gibi açma hareketleri yazmıyor.Zaten hiç ilgilenmiyor.

ANKSİYETE RAHATSIZLIĞIM VAR BİRAZ TAKINTILI VE KARARSIZ BİRİYİM SİTEDEKİ PROGRAMLAR GÜZEL AMA KENDİ VÜCUT YAPIMA VE BİRAZDA BODYBULDİNG DEN BEKLENTİME GÖRE BİR PROGRAMIM OLSUN İSTİYORUM. YARDIMCI OLURSANIZ BENİ ÇOK MUTLU EDERSİNİZ.
    Sizden ricam bana haftada dört gün olarak bir antrenman yazmanız.

Kamburluğum için sırt ağırlıklı
    Birazda göğüs ağırlığı istiyorum ama kanat fazla istemiyorum.
    Birde trapez istemiyorum çünkü omuzlarım çok dar daha dar gösteriyor trapez.

Şu olsun şu olmasın derken özel sipariş gibi algılamayın şimdiden çok teşekkürler okuyanlarada yardımcı olanlarada.

2. kry

kry Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardımcı olursanız sevinirim

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş