Beslenme ile ilgili öneri.. :)

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Abdullah28 tarafından 16 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Abdullah28

Abdullah28 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar ben göbek bölgemdeki yağları eritebilmek için diyet uygulamaya başladım tam diyet demeyelimde :D beslenmeme dikkat ediyorum örneğin çayı şekersiz içiyorum ekmek en fazla 1-2 dilim yiyorum günlük sabahtan mekik çekiyorum ben bunları yapmaya başlayalı 1-2 ay oldu ve biraz yol kat ettim ama annemle babam sürekli olarak bana çok zayıfladığımı söylüyor yüz bölgemden çok kilo verdiğimi söylüyorlar bende artık hergün bu lafları duymaktan psikolojim bozuldu bana nasıl bir beslenme önerebilirsiniz şimdiden teşekkürler.. :)

2. SweeneyTodd

SweeneyTodd Üye

Beğenileri:
    200
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Güzel kardeşim, zayıf olup olmamak annelerin insiyatifinde bir konu değildir. Yağ oranını ölçtür ya da şunun gibi bir yağ kaliperi alıp şunun gibi bir internet sayfasına ölçüm değerlerini girerek yağ oranını öğrenebilirsin. Bir teamüle[BURADA] göre erkeklerde 2-5% yarışma düzeyi, 6-13% atletik, 14-17% fiziksel olarak fit, 18-24% ortalama, 25%+ obez. Buna göre bak işte. Bir de mekikle zayıflanmaz, kardiyo ile zayıflanır. Aklında bulunsun.

3. Abdullah28

Abdullah28 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    benim yağ oranı %18-20 falandır heralde belki o kadarda yoktur :D bide kardiyo yapmaya fırsatım olmuyo ben sadece nasıl bir beslenme uygulamalıyım diye düşünüyorum göbek bölgemdeki yağları yakmak için...

Sayfayı Paylaş