Beslenme Hataları

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve mrkoyanoglu tarafından 17 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mrkoyanoglu

mrkoyanoglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba arkadaşlar, daha önceden geçen yıl 90 gün fitness yapmıstım 17kilo verdim 87 den 70'e dustum ve sonra hacim hazanmak için başlamıştım fakat bırakmak zorunda kaldım ailevi nedenlerden dolayı.
    Ocakta başladım şuan yaklaşık 65 gün oldu vücudumu toparladım sayılır 5-6 kilo aldım (yağ oranını fazla arttırmadan) vücudum 2hafta öncesine kadar tam olmuştu yani 1.86 boy 75 kiloydum ama tshirtlerin içini doldurabiliyodum tamamen. Şu son 2haftada ne olduysa göğüs uçlarımda yağlanmalar hissetmeye başladım hacim kaybediyorum sanırsam dar bi tshirt giydiğimde yan bakıştan problem yok ama birisi çapraz baktığında bildiğiniz meme görüyor bugün okuldada sarkmışsın felan dediler. Problem nerede anlayamadım doğrusu. Mâlüm kilo alma ağırlıklı bu işi yaptığım için günde 4-5 tabak NORMAL makarna pilav tüketebiliyorum Sanırsam onlarında etkisi var ama 2 hafta öncede farklısını yapmıyordum yani son 65 gündür yaptığım hep bu. beslenmemi aşağıya yazıcam problem nedir sizce? Antremanlarda kendimi parçalıyorum deligibi çalışıyorum

Salondan Geldiğimde;
    5 Yumurta NET
    200-250 Gram Haşlanmış Tavuk
    2 Tabak (Makarna-Pilav) ne varsa
    1 Kase yoğurt

Supplement gibi destek ürünleri kullanmıyorum. Yaşım 17.

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT

Sayfayı Paylaş