Beslenme Hakkında

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve lazarport tarafından 15 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. lazarport

lazarport Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba Gögüs Ve Karın Bölgemde Yağlanma Mevcut Vucudumdaki Yağ Oranını Düşürüp İnşaa Ettiğim Kaslarımı Ortaya Çıkarmak İstiyorum.
    Yaklaşık 12 Aydır Spor Yapıyorum. Haftada 6 Gün Antreman 1 Gün Dinlenme Şeklinde Cardio Yapmıyordum O Yüzdende Epey Bir Yağlanma Oldu. Vucut Tipim ENDOMORF Şimdi İse 1 Haftadır Normal Ağırlık Antremanında Sonra Hergün Cardio Yapıyorum. 1 Haftada Bile Farklılıklar Hissetmeye Başladım. Fakat Sadece Cardio İle Olmayacağını Beslenmeminde Düzene Girmesi Gerektiğini Düşünüyorum. Onun İçin Youtubede Kenzo Karagöz Adlı Kişinin Low Carb Diyeti Uygulamaya Başladım Bu 1.Günüm Diyet Proğramını Paylaşmak İstiyorum. Eksik Veya Yanlış Yaptığım Birşey Varmı Varsa Beni Bilgilendirirseniz Çok Sevinirim Şimdiden Çok Teşekkür Ederim.

1. 1 Öğün Sabah Saat : 08:00 – 10:00 Arası : 5 Yumurta (Sadece İkisinin Sarısı)
    2. 2 Öğün Öğlen Saat : 13:00 – 14:00 Arası : 65 Gr Tavuk Gögüsü + 40 Gr Pilav + Salata
    3. 3 Öğün 17:00 – 18:00 Arası : 65 Gr Tavuk Gögüsü + 40 Gr Pilav + Salata
    4. 4 Öğün Akşam Saat : 22:00 – 22:30 Arası : 65 Gr Tavuk Gögüsü + 40 Gr Pilav + Salata
    5. Akşam Yatmadan Önce : 250 Gr Az Yağlı Lor Peyniri Veya 30 Gr Casein Protein Shake + 1 Avuç Badem
    6. Antrenmandan Önce 30 Gr Whey Protein Shake Ve 1 Gr Kreatin Monohidrat

Bazı Değişiklikler Yaptım Proğramda Tavuk Normalde 500 Gr Ben 200 Gr Düşürdüm. Antrenman Saatlerini Kendine Göre Ayarlamıştı Bende Kendime Göre Ayarladım. Kreatin Monohidrat Kendim Ekledim Diyette Performans Düşeceği İçin Toplam Protein ve Karbonhidrat Aldığım Miktarlar Aşağıdadır. Protein Düşürmemin Sebebi İse Kiloma Göre Fazla Olduğunu Düşünmemdir. Vücut Ağırlık Başına 1,2gr Kaliteli Protein
    Alınması Olduğuna Göre 85x1.2=102Gr Protein Yapar Ben Garanti Olsun Diye 28 Gr Fazla Alıyorum.

Toplam Günlük Protein Alımı : 130 Gr
    Toplam Günlük Karbonhidrat Alımı : 24 Gr

Boy : 1.75
    Kilo : 85

2. lazarport

lazarport Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yokmu Yardımcı Olacak Kimse ?

3. lazarport