Beslenme Hakkında Sorularım Var Yardımcı Olun Lütfen

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve forum09 tarafından 26 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. forum09

forum09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar Herkeze Selam.
    Bu Spora Yeni Başladım.. Yaş:17 Boy:168 Kilom:79 Evet Arkadaşlar Kilom Fazla Ve Yağlı Bir Vucudum Var Beslenme Hakkındaki Sorularım Şunlar.

Sabah Kahvaltısında 1 Adet Yumurta Yememde Sakınca Varmı ? Yumurtanın Sarısını Tüketmelimiyim?

Sabahları Arada Sırada Special K Çilekli Mısır Gevreği Light Sütle Birlikte Tüketebilirmiyim?

Akşam 10-11 Gibi 0 Yağlı Light Süt Tüketebilirmiyim?

Limonlu Maden Suyu Haftada 1 kere tüketmekde Sakınca Varmı?

Ve Arkadaşlar Kilo Vermem İçin Neler Yemeliyim Neler Yememeliyim Yorumlarınızı Bekliyorum Teşekkürler.

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    1 tane az en az 2-3 adet tam yumurta tuket

evet arada sırada yıyebılırsın

ama her sabah mutlaka yulaf tuket yada 2-3 dılım tam buday yada cavdar ekmegı

evet olur ama yarım yaglı ıcersen daha ıyı olur

eger lımonlu maden suyu dedıgın maden suyune lımon sıkıyorsan hergun ıcebılırsın sorun yok onda ama aromalıysa haftada 2-3 olabılır

abur cuburdan uzak dur yaglı fazla yeme gunde 3 ana ogun beslen her ogununde mutlaka proteın olsun tercıhen tavuk gogusu oglen ve aksam 150 ser gr olsun

seker alma

forum09 bunu beğendi.
  3. forum09

forum09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Anladım ... Yorumun İçin Çok Teşekkürler ... Yumurta Hakkında İçimi Rahatladı. :) Sarısının Zararı Olcağını Düşünüyordum .. Bundan Sonra 1-2 Adet Tüketicem Her Sabah. Bazı Zamanlar Ispanak,kereviz,lahana,pırasa kısacası sebze yemekleri yiyiorum yani tavuk vs. haftada 1-2 enfazla 3 sebze yemem beni olumsuz etkilemez heralde.

tekrar teşekkürler.

4. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    etkılemez zaten yemen gerekıyor tabıkıde :)

ama kas gelısımı ıcın proteın almalısın o yzudne gunde en az bır ogununde tavuk olsun olmadı baklagıllerden bırı olsun fasulye nogut gıbı :)

forum09 bunu beğendi.
  5. forum09

forum09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    anladım yardımların için teşekkürler .. tavuk gögsünü sık tüketmeye calışıcam :)

6. svaroth

svaroth Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Şekerli ve basit karbonhidrat içeren herşeyden uzak dur. Sütü de akşamları çok abartma kilo vermek istiyosan, çünkü süt şekeri vs saat 8-9dan sonra yenilen, içilen herşey depolanmaya yönelik hareket eder. amacın kas gelişimi değil de kilo vermekse akşam yemelerinden, atıştırmalarından uzak dur çok faydasını görürsün. insülin seviyesini aniden yükseltecek herşey kilo aldırır, o yüzden gün içinde çok ekmek vs tüketme. Onun yerine bol lifli tahılları, az yağlı yada yağsız şekilde tüket aç da kalmazsın. örneğin bulgur, nohut, kurufasülye, mercimek vs... haşlamalarıyla salata yapıp hem lezzet hem de gün boyu tokluk sağlayabilirsin. kolay gelsin, umarım amacına ulaşırsın.

forum09 bunu beğendi.
  7. forum09

forum09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    teşekkürler yazdığın yazı için tavsiyelerine uymaya çalışıcam :)

Sayfayı Paylaş