Beslenme Günlüğüm

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve Limon|2012 tarafından 14 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Limon|2012

Limon|2012 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sabah 8.00: 1 Dilim tahıllı ekmek
    1 Dilim ince kesilmiş peynir veya 100 gr lor
    1adet Rafadan yumurta beyazı
    Salatalık/Domates
    Yeşil çay Limonlu

1o.oo :1/2 kase yulaf ezmesi
    1/2 kase light yoğur

12.oo : 100gr Balık veya Yağsız Et veya Tavuk göğüsü veya pilav veya makarna

Arada fındık , elma falan yiyorum

17.oo : Body

18.00 : . Bu öğünde lifli beslenmeye çalışıyorum.Kereviz , fasulye, bakla , lahana, vs.

Yemekten sonra meyve falan yatmadan önce ya yoğur yiyorum yada süt içiyorum.

Programda hem kilo verme. Hem potein ağırlıklı yapmaya çalıştım.Kilo verme dediysemde vücut yağı azaltmak için.Öğünleri onun için sık tutmaya çalıştım.

kilo 80
    boy 1.78

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 08:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 08:27 ----------

exsisman diğer konu başlıktan dolayı kilitlendi. Meyveleri sabaha al demiştin. Yorumun için teşekkürler
    meyve yemekten 2 saat sonra yenmesi gerektiği için bir yere koyamadım nereye koymamı önerirsin ?

2. Limon|2012

Limon|2012 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu gün yaptıklarım...

Sabah 8.00: 1 Dilim tahıllı ekmek
    1 Dilim ince kesilmiş peynir veya 100 gr lor
    2adet Rafadan yumurta beyazı
    Salatalık/Domates
    Yeşil çay Limonlu

1o.3o :Body

12.oo : 100gr Balık veya Yağsız Et veya Tavuk göğüsü veya pilav veya makarna

Arada fındık , elma falan yiyorum

17.oo : 1/2 kase yulaf ezmesi
    1/2 kase light yoğur

18.00 : . Bu öğünde lifli beslenmeye çalışıyorum.Kereviz , fasulye, bakla , lahana, vs.

Galiba body sabah daha iyi oldu vücuta iyi geldi hissettim artık böyle yapıcam .

3. karbey94

karbey94 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yaptıklarınız kesin değil mi onu anlayamadım :D Sağlam bi ağırlık antremanından önce 2 ana öğün öneriyor profesyoneller.Antremandan sonra bence vücudunuzu 1:30 saat aç bırakmayın.18.00 dan sonra vücudunuzu umarım 24 :00 a kadar aç bırakmıyorsunuzdur? Çünkü vucudunuz bir 8 saat daha aç kalacak ve bu kas yıkımının kaçınılmaz olmasını sağlayacak gibi duruyor aldığınızz protein miktarı ise düşük gibi:)

Sayfayı Paylaş