Beslenme &Dumble ile evde çalışma Yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ordakal39 tarafından 14 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ordakal39

ordakal39 Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenciyim
    Merhaba,Yaşım 18 boy 178 kg 76.Evde dumble ile çalışma programını uygulamaya başlıcam.
    1.gün göğüs+kol
    2.gün omuz+arka kol
    3.gün bacak
    4.gün sırt + trapez
    5.gün karın + bilek
    6.gün 40 dakika lık cardio 7 gün dinlenme Bu program uygun mu?Beslenme konusunda araştırmama rağmen tam bilgi edinemedim.
    sabah:2 yumurta,peynirr,ballı süt
    öğle:çorba ana yemek pilav tatlı
    ikindi: 1 tane Tavuk döner
    akşam:makarna-pilav ,çorba-döner,yada konserve yemek

bu programa eklenicek birşey varsa yardımcı olursanız sevinirim

Son halim

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 14 Mart 2011
  2. RealOgrish

RealOgrish Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Operator
    Yer:
    Avusturalya
    aksamki makarna pilavi cok abartili yeme

benden sana tavsite ilk kollarini gelistir...

3. ordakal39

ordakal39 Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenciyim
    Zayflamk istemiyorum,kalın vücud lu olmak istiyorum,real senin vücud bünyesi gayet iyi.Göğüs,sırt ve bacakta 4 hareket war 4x6 yapıyorm,biceps,triceps,omuz ve trapaz e 9x5 yapıyorum,üstüne düşüyorum,tüm bedeni çalıştırıyorum,Cardio da ekledim fit görünümlü olucam inş.Günlük kaç protein almam gerekiyor?Beslenme progrmım protein ve karbonhidratı karşılıyor mu ? (makarna-pilav dediğim ikisinden birisi :) )

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:42 ----------

kolları güçlendirme programı nerede var .şu an yukarıdaki yaptığım program tüm vücudu hacim kazandırıyor değilm mi ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:11 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:02 ----------

Günlük kaç Kaç protein ve Karbonhidrat almamız lazım ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:11 ----------

sabah sucuk,yumurta ,beyaz peynrir,bal,süt,4-5 dilim ekmek 900 kalori 31 protein öğleyin:çorba,tavuk ,pirinç pilav,4-5 dilim ekmek 575 kalori 39 protein
    akşam:kuru fasulye-patates kızartması,tavuk ciğeri, arkasından kola-meyve suyu-çay 150 kalori 18 protein,ciğerin karbonhidratı düşk terchim etmeyebilrm
    gün arası:çikolatalı bisküvi-kek-patates cipsi-kuruyemiş-peynirli kraker-kek bunlardan 400 kalori 5 protein de buradan gelse
    günlük 2025 kalori 93 protein ve gün arasında aldıklarımlada karbonhidrat ihtiyacım karşılansa sizce çalışma programıma uygun olur mu ? Hayvan gibi şişmeyeyim ? araştrıdm günlük 18 yaş 178 76 kilo insan 2025 kalori alması gerekir,70-80 arası protein ve 70-80 arasıda karbonhidrat ihtiyacımız var,bu program gerksinimleri karşılıyor Ne dersiniz

4. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    75*1.5=112 gr
    75*2 =150

ben gr programına göre alıyorum mesela gögüs çalışmamda kilo*2 katını alıyorum karın çalışmamda kilo*1.6 gr alıyorum sen sabıt alacaksan 130 gr felan almalısın

karbonhidrad

bu zayıflama istegine göre degişir zayıflayacaksan azalt ama çok azaltırsan kasların erir fazla tutarsan kilo veremezsin veya kilo alırsın

5. ordakal39

ordakal39 Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenciyim
    valla karbonhidrata dikkat edemem usta,ekmek bol,bal bol,bisküvi çikolata bol ,patates cipsi bol,boyuna karbonhidrat alıcaz ama cardio çalışmam var olsnu karbon hidrat gerekli enerjik olmak gerek

Sayfayı Paylaş