beslenme düzensizliği

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve rambomisali tarafından 17 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. rambomisali

rambomisali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    merhaba arkadaşalra.Benim bu sporda 3 ayım bitti ve faydalarını yavaş yavaş alıyorum.Sorum şu olacaktı.öncelikle benim uyuma düzenim olsun yaşayış stilim olsun düzenli bir hayat değil.Annelerimizin değimiyle gece yatmasın bilmem sabah kalkmsını.bir günlük beslenmem şöyle oluyor.sabahları kalkarım çok az beyaz peynir yerim 50 gram falan okula giderim.okuldan gelince karbonhidrat tüketirim 2 tabak makarna bazen birde ton balığı ve akşamları da idmandan sonra saat 9-10 gibide 500 gr tavuk göğsümü yerim.sizce beslenme düzeni önemli yoksa almam gereken protein miktarımı.birde bu düzensizliğimin sonucu bana ne olarak döner?yani bir zararı olurmu

2. Suarez

Suarez Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    SİGORTACI
    Yer:
    İstanbul
    kardeşim uyku 1 beslenme 2 cok dıkkat etmen lazım 500gr bı anda yemek yerıne 5 e bölüp 2 saat ara ıle yesen daha faydalı olur senın ıcın vucudun okadar proteını kullanamaz bı anda,beslenmene dıkkat edersen her zaman ıstedıgın sonucu alırsın 2 senedir bu sporla ugraşıyorum 2 gun beslenmemı boziyim 1 hafta kendıme gelemıyorum varsın sen düşün gerisini.

3. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    ben gece 5 gibi yatar sabah 3 gibi kalkarım ama vücudum gelişiyor 8 saatlik uykuyu mutlaka alırım ama.

4. rambomisali

rambomisali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    sağolun arkadaşalar

5. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Sabah yulafını ve yumurtanı mutlaka ye, erken yat, öğünlerini atlama yoksa vücut yeterli dinlenmeyi(onarımı) ve yeterli hormon salınımını sağlayamayacaktır.

6. rambomisali

rambomisali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    yulaf dediğiniz ne oluyo bu kornflkes falanmı?

7. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Genelde tüketilen eti lifalif yulaf ezmesi, sabah 300 ml sütle yarım ölçek wheyi karıştırıp yulafın üstüne dökerim ve o şekilde kaşıklarım, hem daha besleyici hem daha lezzetli oluyor tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş