Beslenme düzeni sıkıntım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve xxxx1112 tarafından 26 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. xxxx1112

xxxx1112 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Beyler kendime bi program hazırladım ama illa bişeyler uymuyor bu uyumu bozan şey ise okulumun öğlen olması size anlatıcam şimdi
    sabah : 2 yumurta , 500 ml süt , 100 gr beyaz ,50 gr lor peynir , 2-3 dilim kepek ekmeği
    öğlen : 1 tabak bulgur pilavı veya makarna 1 dilim ekmekle birlikte yanındada 1 kase kadar yoğurt yiyorum
    okuldayken:3-4 adet form bisküvi yaklaşık bi paketinde 6 gr protein 30 gr karbo var .
    okuldan saat 7 de dönüyorum bunun yüzünden herkes antreman sonrası yemelisin diyor ama eve geldiğimde çok acıkıyorum protein öğünümü saat 7.30 da yiyorum ama nasıl yapmamı tam bilmiyorum yani ben bu öğünü antreman dönüşü saat 10 gibi mi yapmalıyım yoksa gitmeden öncemi yani 7.30 damı
    bu öğünüm ise yine yaklaşık 1 tabak pilav yada yogurt 150 gr tavuk ,et veya balık 1 kase yoğurtla birlikte sizce bu öğünü nasıl yapmalıyım diğer öğünlerim iyi mi
    birde okuldan çıkınca direk 7.10 gibi yani kazein protein var onu içiyorum gold standart yardımcı olursanız çok sevinirim

Sayfayı Paylaş