Beslenme Amino ve BCAA

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve YeaP tarafından 14 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. YeaP

YeaP Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    2 Aydır haftada 6 gün olmak üzere düzenli spor yapıyorum. 1.80 Boyundayım 70 kiloyum 19 yaşındayım.
    Günde 3 yumurta bütün olarak, 2 Bardak yağsız süt, 1 Adet 160 gr ton balığı ve öğlen veya akşam olmak üzere kırmızı et tavuk filan bişeyler yiyorum. Sizde bu yediklerim günlük protein ihtiyacımı karşılar mı ? Protein takviyesi yapmalımıyım ?
    Ayrıca elimde 60 Tablet weider BCAA ve 60 Tablet weider super aminos var. Spordan hemen sonra bunlardan 2 şer adet kullanmaya başladım. Sizce yaptığım doğru mu ? Genelde herkez ilk 3 ay filan ek besin kullanmayın diyor ama ben biraz sabırsızım. Kardio yapmıyorum antrenmanlarım günde 1 saat filan sürüyor Bölgesel çalışıyorum. Nasıl bir yol önerirsiniz böyle devam mı edeyim yoksa başka önerisi olan var mı ?

2. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    kilon boyuna göre oldukca az umduguma göre zayif yapili birisin ben yediklerine dikkat etmeni öneririm tabi bol bol Protein ve iyi karbonhidrat tüketmeye bak ama ayni zamanda abur cubur fast Food felan yemektende cekinme derim.. elindeki bcaalari kullan simdilik ama kisa zamanda büyük bir degisim bekleme hersey zamanla...

Sayfayı Paylaş