Beslenme üzerindeki savaşım önerileri bekliyorum.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve BCB tarafından 12 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Beslenme Düzeni Uygun Mu ?

1. Böyle devam

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Kötü

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. BCB

BCB Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Direk konuya polis okulundayım bu sporada burda başladım.Özet geçicem önerileri bekliyorum.

Haftada 4 gün idman yapıyorum (4. ayım) Takviyeler : Multipower Whey(bitti) - 3Matrix Hardline ve UNIVERSAL 2700 Kullanıyorum.
    Bilgi olarak birikimim vardı bu site sayesindede geliştirdim dikkat ettim.
    İlk başladığımda 78 kilo % 19 yağ vardı şu an 71 Kiloyum %14 yağ oranı 44.5 kas var yüzde 5 de iç yağ oranım.
    Bacak antremanı 1 Gün Karın ile beraber . Öteki kas gruplarınıda Böldüm art arda değil. Karın haftada 3 gün.
    Şimdi definasyonu bırakıp hacim almaya geçtim kütle ve çizgiler oluştu four pack var diyebilirim . Bu özetlerden sonra beslenme düzenine geçiyorum.

Bizde çıkan yemeklere katılıyoruz ekstra mutfakta harikalar yapma şansımız yok ama yinede kovalıyoruz.
    - Sabah 2 dilim beyaz peynir (spor günleri 3 yumurta) zeytin ve kepek ekmeği
    * 2 saat sonra ;
    - 150 Gram yulaf(boş yoğurt kabının içine :D ) Süt ve maviyeşil yada gelirse muz doğruyorum .
    * 1 Saat sonra ;
    - 1 Adet elma
    * 1 Saat sonra ;
    - 1 Avuç fındık
    * Öğle yemeği (genelde ) : bulgur , köfte(ekmeksiz çıkıyo şansa) , kurufasülye nohut yeşilmercimek tavuk balık tarzı yemekler çıkıyor. bazen ise pırasa lahana çıkıyor onlar çıkınca yemiyorum yerine yarımkilo yoğurt K-flex yapıyorum.
    *Yine ara öğün 1 adet elma
    -Akşam yemeği : Etimek yoğurt (öğlen yoğurt yediysem) Genelde makarna çıkıyor çok az yiyorum. Yine kantinden ton balığı vs alıyorum.

İdmandan önce ( 19:15 gibi) Su ile 44 Gram Whey + 3 Aminoasit)
    İdman başlangıcı : 8:30
    İdmandan sonrası : 10:00 = 44 Gram Whey + 3 Aminoasit)

Toplamda : 2.5 Litre Su tüketiyorum . 500 Gram yoğurt , 500 Gram süt.
    Spor yapmadğm günler yumurta ve whey kullanmıyorum geri kalan öğüler aynı.

Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum beslenme düzenim uygunsada böyle devam etmeli miyim cevap bekliyorum ? Gelişimi hızlandırıcak öneriler var mı?

Sayfayı Paylaş