beslenme önerisi!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve merts tarafından 17 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. merts

merts Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben 18 yasında 185cm boyunda ve 76 kiloyum.bu kilonun çalışmak için az olduğunun farkındayım.2 yıl once daha da zayıf olduğum için bi salona gidip çalışmıştım ve bu sayede 7-8 kilo almdım.ama ilerleyen zamanlarda kilo almam durdu.okulda (ekim 2006-mayıs2007) arası bu spor salonundaki hocamın verdiği ve programı uyguladım 2-3 ayda bi değiştirdiler.ama yinede belirli bir gelişme olmadı.çoğu kişi genetiksel olduğunu söylüyor ve doğru söylüyor.ama yinede 5-10 kilo daha almak bence genetiksel olarakta o kadar zor olmasa gerek.bunun içinde sizden yardım istiyorum.biraz araştırdım ve zannedersem hacim in karşılığı bulk ve benimde hacim kazanmam gerekli.ama doğru beslenmeyle..özellikle okullar başlamadan şu 1 ay biraz kilo alabilirsem spor yaparakta bu kilo alma işene devam etmek istiyorum.bana bir beslenme programı lazım anlayacağınız ve sizden yardın istiyorum.ama tek öğünlük değil günlük birde antrenmandan önce ve sonra ne yenmesi gerektiğini yazarsanız sevinirim.uzun zamandır aradığım siteyide böylece bulmus oldum:D

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    arama yapalım..bu konular defalarca yazıldı..forum kurallarını tekrar gözden geçirerek devam edebilirsin..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş