Beslenme Öneriniz

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ahmet001 tarafından 7 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ahmet001

ahmet001 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamın aleyküm öncelikle bana sabah öğlen ve akşam beslenme önerirmisiniz sabah bunları öglen bunları akşamda bunları diye amacım kilo almak 1.84 boyundayım 75 kiloyum lütfen cevaplayın bu spor maddiyata baksada bana en hesaplı beslenmeyi önereceğinize eminim iyi günler..

2. Beko1907

Beko1907 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Bu spora yeni başladığını varsayarak supplement önermeden tamamen doğal besinlerle kendimce yardım etmeye calışıcam.
    Kahvaltı:Yulaf Ezmesi+Süt,2-3 Tam Yumurta 1-2 dilim kepek ekmek ve peynir tüket
    Öğlen:Tonbalıklı Makarna,Tavuk Göğsü Pilav yani mutlaka kompleks bir karbo ile ( makarna,pirinç gibi) protein tüket miktarını sen belirle bundan sonra antremana girceksen eğer girmeden önce muz yemeni tavsiye ederim
    Aksam:Aynen oğlen yediğin gibi bir yemek ye değışık kombinasyonlar yapabilirsin

Öğün aralarında kuruyemiş,meyve yemeni tavsiye ederim ve gece yatarken mutlaka lor peyniri veya süt iç

3. yazo41

yazo41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bekonun dediklerine katılarak ögünlerde öglen ve akşm yogurt yemenide öneririm, sabah kahvaltılarında yumurta ve peynire agırlık ver :) bide forumun beslenme bölümünden araştır bu yazılar çok sayıda

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır

Önceki Yer: Beslenme Günlüğü

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Sayfayı Paylaş