Beslen Ve uyku Sorunu

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Stathamm tarafından 28 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Stathamm

Stathamm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makine
    Yer:
    Sakarya
    Herkeze İyi günler kardeşlerim ve abilerim
    3-4 aydır fitness yapıyorum ama bir türlü uyku düzenini yoluna sokamadım gece 1-2 arası yatıyorum sabah 10-11 gibi kalkıyorum bu sorunu nasıl ortadan kaldırabilirim yardımcı olurmusunuz acaba şöyle yaparsan daha düzenli olur diyebilceğiniz yöntem varmı

birde sabah kahvaltısını canım istemiyor yapmak zorluyorum kendimi ama en fazla 1 yumurta yiyebiliyorum idman öncesi ve sonra almam gereken besinlerde yardımcı olurmusunuz acaba Herkeze teşekkür ederim şimdiden İyi günler İyi Sporlar :)

2. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    ben 3-4 de yatıyorum öglen kalkıyorum direk yiyip 1 saat sonra fitness gidiyorum beslenmemde kötü yani ama yinede kilo veriyorum vicud gelişiyor

3. DrBurakkk

DrBurakkk Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Eğer sürekli aynı saatlerde yatıp kalkıyorsan soylediğin gibi 9 saat uyuyorsun demektir bu da yeterli erken uyku gelmesini istiyorsan akşam 8 gibi bir papatya çayı içmeyi deneyebilirsin kahvaltı içinse il kalktığında hemen basit şeker almalısın mesela bal yada kana hızlı karışan bi meyve olabilir (havuç) ondan sonrada biraz bekleyebilrsin belki canın ister idman öncedi kompleks karbonhidrat(pilav makarna yulaf ) ve protein idman sonrası basit karbonhidrat(muz yada şekerli birşey ) genelde whey protein alıyorlar en iyi o dur ve spordan sonra da bol bol prptein kardeşim umarım bi faydam dokunur :)

4. Stathamm

Stathamm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makine
    Yer:
    Sakarya
    DrBurakkk çok teşekkür ederim kardeşim bilgilendirme yaptığın için deniyecem inşallah olumlu sonuçlar alırım :)

5. 0xhex

0xhex Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    bence uyku duzenin gayet iyi gunde 9 10 saat uyku gune gec basliyosun gec yatiyosum bi sorun teskil etcegini sanmiyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş