Benim için öneriniz var mı?

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve afrodit tarafından 27 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. afrodit

afrodit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba herkese, yeni katıldım foruma ismim Ecem. Yaklaşık bir ay önce yediklerimi azalttım, ekmeği kestim ve her sabah 1 saat boyunca koştum, 1 ay sonucundada 64 kilodan 53 kiloya düştüm şuanda. Tek istediğim daha sıkı bir vücuda sahip olmak? Sizce napmalıyım? Günlük egzersizler mi? Yoksa 2-3 gün ara vererek mi? Yaşım 18, kilom 53, boyum da 1.65. Nasıl bir program uygulamalıyım mesela? Ayrıca kol ve omuz egzersizleri yapıyorum ama ölçüsü 90 olan göğüslerimin küçülmesinide istemiyorum..eğer öneriniz varsa çok memnun olurum...

2. Warprow

Warprow Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    yapılabilecekler basit
    cardio bol tekrarlı hareketler. beslenmede protein miktarınızıda korursanız istedikleriniz olacaktır

3. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Bir ayda vücut ağırlığınızın %17 sini nasıl verdiniz ? Bu konuyu çok merak ediyorum .

Warprow bunu beğendi.
  4. afrodit

afrodit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya vücudum kilo almaya cok müsait, kışında almıştım ama anında verebilme gibi bi özelligim daha va cok sükür. Her sabah kostum 1 saat, öğlen 1 den aksam 5 e kadar yüzdüm bir ay byounca, ekmek yemedim, tuz,şeker le aram pek yoktur zaten, yağlı yiyecekleri azalttım, 3-4 litre su içtim..budur yani

Sayfayı Paylaş