Benim hocam amatör:( yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve BLaDe_2 tarafından 1 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. BLaDe_2

BLaDe_2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ve degerli hocalar bb de 2. ayımın bitmesine yaklaşık 14 gün kaldı 2 aylık sürenin etkisi 0 :( 1 veya 1.30 saat lik bir zamanım var bb de anca o kadar kalabilorum iş güç falan bana yaklaşık 1.30 saatlik bi program yazabilecek kimse var mı acilll haftanın 5 günü gidiorum bazen 6 cumartesi gdersem eger amacım ise hff kilo fazla tekrar die tabir ettgmz mevcut kasları ortaya çıkarma olayı isteg,im şey tam olarak o ayriyette de programım içinde boyun uzamasına yardımcı olucak barfiks de olmalı sadece üst blm deil alt bölümler içinde etkili olacak bazı haraketler eklereniz sevinirim şimdiden teşekür ediorum fazla uzattım galiba :) sadede gelelim
    boy:1.68-69 civarı
    yaş 17
    kilo 76

acilll güzel bi programa ihtiyacım var etkili bi program mesela verdignz programın 2 ayda faydası ne olur misal 1 ayda veya 3 ayda misal

2. Enigma

Enigma Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    forumda yeni başlayanlar için programlar var.ayrıca bir buçuk saat fazla gelir 45 dakika civarı idealdir

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    lutfen forumu okuyun,arastirin,tum sorunlariniza cevaplar bulacaksiniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş