Benim durumum çok farklı ince bağırsaklarımın %90ı alındı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve huseinyagmur tarafından 16 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. huseinyagmur

huseinyagmur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkdaşlar öncelikle Bayramınız mübarek olsun..
    başlıkta da dedğim gibi durumum çok vahim ince bağırsaklarımın %90`ı yok doktor hatasıyla alındı 16 yaşından beri durumdayım şu an yaşım 20 yediklerim yaramıyor kilo alamıyorum 1.80 boy kilo 58 damar yoluyla beslenerek ancak kilomu koruyorum kas mas desen sıfır hastalanmadan 1.80 boy 78 kilo kaslı yapılı biriydim yakışıklı olduğumuda herkes söylerdi bu duruma düşünce kız arkadaşım bile aldattı beni bugün yolda gördüm eskiden hayran bakan gözleri acırcasına baktı bana gerçekten çok koydu Rabbime isyan etmiyorum ama gerçekten çok üzülüyorum insanın olduğu durumdan çok daha kötü bi hale gelmesi çok yıpratıyor..Neyse ben body yaparak kendimi eski sağlam atletik yapıya getirebilrmiyim yalnız göz önüne almanız gereken ağızdan yediklerim yaramıyor damardan alıyorum besinimi hergece ne yapmalıyım nasıl bi yol izlemeliyim Tecrübeli abilerim benim eski halime gelmem lazım Lütfen yardım edin..

2. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Oncelikle gecmis olsun, benim bir arkadasın da bagırsaklarının yarısı alınmıstı ve o da bazı besinleri tuketemiyordu, senin durumun da cok hasassiyet istiyor, bu konuda uzman birilerinin yardımı lazım.

3. heldic

heldic forum Kurdu

Beğenileri:
    1.118
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    izmir
    beslenmebulteni.com a yaz bence sitenin editoru doktor bey cerrahpasa universitesi beslenme ve metobolizma bolumu ana bilim dali baskani ahmet aydin beydir dusuncelerine gore hareket edersin

Sayfayı Paylaş