Beni Yönlendirin Arkadaşlar...

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve victory tarafından 14 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. victory

victory Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bir konuda danışmak istiyorum.. 22 yaşındayım 1.82 boyum 81 kiloyum

Ben evde çalışıyorum 45 - 60 dakika koşu bandı ve dumble , halter yapıyorum..

Benim istediğim 1 saat koşarken 1,5 - 2 saat koşmak yani yorgunluk hissetmek ve kas ağrısı istemiyorum acaba bunun için ne kullanmam lazım..

Protein mi , Karnitin mi , Amino asit mi, vs bana yol gösterirseniz çok sevinirim ...

Amacım vücut geliştirmeden çok yorulmadan uzun süre koşmak...

2. Sinan ÇiLe

Sinan ÇiLe Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Digital Portfolio
    Yer:
    Kocaeli/izmit
    ilk öncelikle BCAA (ağrını azaltacaktır), istersen creatine de alabilirsin güç için

3. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    laktık asıt dongusunu ve agrıları goz onune aldıgımızda ben carnıtıne ve bcaa onerırım.

4. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Onun icin ciger kapasitesi ve katdiovaskuler dayaniklilik lazim. Cross training tavsiye ederim. Yuzme ve eliptik bisikleyle basla. 3 cesit antremana guc yetirmek icin sabah antremanindan once (ben sabah yuzuuorum) gainer aliyorum sportica marka aksam antremanindan once ( agirlik. Sen kosu ve eliptik yapabilirsin) _musclepump bcaa + glitamine_ ve olimp iso pro aliyorum cok etkisini gordum bir haftada 150 metrede bir dinlenirken 900 m dinlenmeden yuzmeye gectim gidayi suplementi ve antremani komple platform halinde yukseltmen lazim. Eliptik tum vicut calistirir bunlar yetmedigi zaman agirlrk calismaya gec

5. çamur

çamur Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    kilon bu iş için biraz fazla yani uzun süre koşan maraton koşucalırının hepsi cılız insanlar, normal olarak vucut o koca kütlen için uğraşırken yoruluyor bitkin düşüyorsun. koştukca gereksiz kiloları zaten atıcaksın ve bu iş için uygun hale geleceksin supplementten medet umma zamanla düzelecek her şey. Devamlılık anahtar

Sayfayı Paylaş