benden sonra başlayanlar beni geçiyor

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve orsak26 tarafından 9 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. orsak26

orsak26 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Eskişehir
    arkadaşlar 2 aydır spor salonuna gidiyorum daha öncede 2 ay gidip 1 ay ara vermiştim , benle aynı veya sonra başlayan yaşıtlarım direk bana göre çok agır olan agırlıklarla başlayabiliyor buda benim motivasyonumu aşırı derecede düşürüyor . 2 yıldır neredeyse hiçbir degişim göremiyordum kendimde gelişicek , gelişicek diye beklerken oldu 15 yaş , gelişmememin sebebiyse yazın 3 ay boyunca neredeyse hiçbir protein veya besleyici besin almayarak günde 4 saat uykuyla köyde çalışmamdı , çalışıyorum , didiniyorum ama arkadaşlarımdan biri geliyor gözümün önünde benden 4-5 kat daha fazla agırlık kaldırıyor , buda benim motivasyonumu sıfırlıyor , aglıyacak duruma geliyorum ve antremanımı bitirmeden çıkıyorum , tanıdıgım bütün yaşıtlarım benden çok güçlü , yaşıtlarım tatilini yaparken ben sürekli ugraşıyorum , çalışıyorum , bazen bunu düşünürken bu sporu bırakmayı düşünüyorum ama kendime sözüm var bırakamıyorum , hatta 2 hafta sonra tatile gidecegiz ben gene yüzmeye falan çıkmayıp evde dumbellarla çalışmayı düşünüyorum . gece 10 da yatıp sabah 8 de kalkıyorum sırf bu spor için oysaki yaşıtlarım sabahlara kadar egleniyor .birde çevremden gelen yorumlar var .

2. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Tatilde tatilini yap bi sen . Cunki cok sikilmissin bir uzaklas bu rutinden. Sende git yuzmeye ve duzgun ye yemegini kalvaltin tam olsun sut urunleri acisindan . Ve tatilini yaparken kendini uzecek dusuncelere kapilma herseyde eylence araki sikilma yaptigin seylerden ozaman eylenmeninde anlami kalmiyor. Basarilar.

3. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Birbirinin onlarca konu açıyorsun. Kilitliyorum, tekrarı olmasın.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş