Bende yeniyim,kiloluyum,alet az..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mıymıy tarafından 16 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mıymıy

mıymıy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    YAŞ 28

Boy 179 cm

Kilo 90kg.

ideal vücut ağırlığım 74kg. olması lazım.

ab rocket mekik aletim ve dumbelllarım var (iki tane 5 Kg.lık).

Kilo fazlam var. Özellikle karın,yan karın ve kalçalarda yağlanmalarım var. Diğer vücut bölgelerim normal.Hayatım boyunca hiçbir sporu yapmadım.Adamakıllı şınav mekik bile çekmedim. Normalde boyumdan dolayı kilolarım belli olmuyor fakat özellikle karın bölgemdeki yağlanmalar ve kalçamın kadın kalçasına benzemesi duhbeni deli ediyor ve çok üzüyor..Artık buna bir dur demem lazım..

Vücut çalışırken kilo almanın önemini yazıyorsunuz. Ben zaten kiloluyum ve yağlarımı kasa çevirebilirim herhalde..

Ayrıca nasıl başlayayım spora ? Koşu ? Şınav,mekik...bana yardımcı olursanız sevinirim..

Büyüklerimin gözlerinden küçüklerimin ellerinden öperim.kafa_

2. redbaron_

redbaron_ Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Elazığ
    Yağların kasa dönüşmesi diye bir olay yoktur.
    Tercihinize göre ya önce zayıflar sonra vücut geliştirmeye yönelirsiniz yada kilolu olarak vücut geliştirmeye başlayıp belirli bir altyapı oluşturduktan sonra yağ yakımını seçebilirsiniz.

Ayrıca bölgesel yağ yakımı diye bişeyde yoktur.Mesela sürekli mekik çekmek karın bölgesindeki yağları eritmez.
    Size tavsiyem bir spor salonuna yazılıp oradaki hocanında görüşünü alarak kendinize bir yol haritası çıkarmanızdır.
    Kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş