Bench sehpası alamıyorum AMA ŞUNU KULLANSAM EVDEKİ???

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve RUMMER tarafından 10 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. RUMMER

RUMMER Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Girişte ayakkabi giyerken üzerine oturduğumuz bir sehpa var ahşap ve üzeri kumaş. Boyut olarak bench sehpası gibi aynı. İncline hareketleri yapmak haric burada yana açış yaparsam sıkıntı olur mu? Üzeri kumaş olması problem mi çünkü üzerine yatınca biraz çöküyor yumuşak.

2 dumbell da sipariş ettim ayarlanabilir. 5-6 ay çalışacağım boyle sonra salona gececeğim gelişme kateder miyim?

---------- Post added at 03:00 ---------- Previous post was at 02:56 ----------

Bu resimdeki kucuk krem rengi sehpa gibi evdeki ? Ne dersiniz?
    http://www.evdose.com/tur/dekorasyon/resim/dek0031.jpg

2. sthammer

sthammer Guest

yumuşak olması daha iyi sırtın için, deformasyon olmaz, dirsekler yere temas etmediği sürece sıkıntı yok, ben de pilates topunu benç olarak kullanıyorum. Beslenmene dikkat edip, planlı ve istikrarlı çalıştığın sürece gelişmeden yana sıkıntı olmaz, başarılar...

rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    sorun olmaz bendede eskiden bench sehpası yoktu küçük tabureler alıp dumbell bench press yapardım iş görürdü pliates topuda aslında harika fikir ilk başlarda zor olur sonra iyi verim alınır ayrıcada denge problemlerinede giderir

4. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    sırtını koyacagın yuzeyın cok genıs olmaması gerekır, aksı taktırde sorun cıkarıyor bıraz. Kendımden bılıyorum

Sayfayı Paylaş