bench press

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ineedpower tarafından 23 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    Arkadaşlar son bench press denememde 85kg 1tk bastım 17 yaşında 73 kgyim
    65 kg nizami 4x8 set yapabiliyorum şu aralar güce yönelik 75kg 4x6 tekrar uyguluyorum çoğu arkadaş iyi diyor fakat bazı çekemeyen insanlar nolacak 85kg filan diyor moralim bozuluyor yaww size danışayım istedim iyi mi sizce ?

2. Antony

Antony Üye

Beğenileri:
    556
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ordan-Burdan
    neden kilolara takılıyorsun ki 50kg la gayet estetik gögüs elde eden arkadaslarım var önemli olan nizami, kaslara yedirerek yapmaktır...

demircan256 ve PointFlex bunu beğendi.
  3. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    +1

ben de 18 yaşındayım.75kg yim.
    bench presste şöyle yapıyorum:
    Bench Press: 4 x 12 - 10 - 8 - 6 Ağırlık: (sırasıyla ve olimpik bar dahil) 60kg - 65kg - 70kg - 75kg

ölçülerimiz üç aşşa beş yukarı aynıdır istersen günlüğümü takip edebilirsin.belki sana bişiler katarım belki de sen bana öneride bulunur katarsın :)

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/revolt-antrenman-g-nl-t51058.html

4. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    düşük kiloda nizami yaptıgımı yazdım kardeşim sadece yaşıma göre bastıgım kiloyla dalga geçen insanlar var bende bastıgım kilo iyi mi diye sordum sadece
    bu aralar güç antrenmanı yaptıgım için iyi miyim kötü müyüm bunu sormak istiyorum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:16 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:12 ----------

valla benimde piramite geçesim var 1 hafta sonra 6 set 12-10-8-6-4-2 iyi olur diye düşünüyorum

5. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    milleti takarsan işin iş yok oran olmamış buran olmamış kıskanıyorlar kolay zannediyorlar benimde var çevremde öyle insan 1-2 tane sen kimseyi yakma 50 kg ile de sağlam gögüs olur 100 kg ile de

6. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    aynen.
    çoğu insan kıskanıyor.6 aydır body yapıyorum ve protein tozu kullanıyorum diyorum öyle muhabbet ortamında sorulduğunda illa 1-2 tane zırtapoz çıkıp "hıh ben 6 ay body yapcam bide doping maddeleri alıcam arnold gibi olurdum" tarzı konuşuyorlar.takmıcaksın.he he deyip geçicen.yalnız bişi sorucam bodyforum ailesine.
    sizinde yakın çevrenizdekiler oranızı buranızı mıncıklıyor mu?
    yemin ediyorum göğüslerimi kollarımı mıncıklamayan kalmadı okuld****ız erkek farketmeksizin.çok ciddiyim artık tecavüzden korkuyorum :D

7. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    zaten millete protein tozu kullandıgını söylemiceksin protein tozu onların gözünde steroid bilmedikleri için :D

8. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    aynen geçen arkadaşa protein tozu alıcam dedim demediği kalmadı boğazlıcaktım çocuğu :D yok kısır eder yok ölürsün kas yapem derken hayatından mı olucan bissürü şey vallaha bizim ülkemizde çok bilgisiz insanlar var

Sayfayı Paylaş