bench press yaparken nerde hata yapıyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve tan1925 tarafından 30 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tan1925

tan1925 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    izmir
    2 hafta oncesıne kadar her bench press yapısımda gogsumu gayet iyi hissediyodum ama son zamanlar sadece tricepslerimi hissediyorum ve bu beni deli ediyo lutfen yardımcı olun arkadaslar

bunu halletmek icin 3 gun falan dinlendim hic bisey yapmadım ona ragmen yine sadece tricepslerimi hissettim acaba neden boyle oluyo nerde hata yapıyorum

2. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Barı geniş tut. Dar tutarsan tricepsleri daha çok çalıştırırsın

3. Muscleguy

Muscleguy Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Tricepslerin zayif kaldigi icin olabilir iki yol var tricepslerini gelistirirsin bu sirada gogus icin machine pressler ve fly kombinasyonlari yaparsin veya bench pressi uygularken ellerini birbirine ne kadar yakin tutarsan o kadar triceps devreye girer daha genis tutarak yapabilirsin veya en kotu ihtimal tricepsleri asiri calistirdiysan overtrain olmus olabilir ama dinlendirdim diyosun zannetmiyorum oldugunu da

4. tan1925

tan1925 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    izmir
    tricepslerimin gucsuz oldugunu sanmıyorum hatta vucudumda en iyi yer tricepslerim ama daha genis tutmayı deniyebilirim cok tesekkur ederım

Sayfayı Paylaş