Ben yanlış mı yapıyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ozo21 tarafından 17 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ozo21

ozo21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Slm arkadaşlar ben 2-3 aydır vg ye başladım ve o zamandan beri kendi çıkardığım bir programla devam ediyorum programımda aynı günde sırayla gögüs-sırt-omuz-kol-arka kol ve karın çalışıyorum ve toplam 3 saat felan sürüyor. Sonra 2 gün dinlenip tekrar aynı programı uyguluyorum. Bu 2 gün arasındada bacak ve kardio çalışıyorum. Benim merak ettigim husus neredeyse bütün kas gruplarını aynı gün çalıştırmam yanlış bişey mi. Gelişim konusunda gelişme oldugu görülüyor ama yetersiz oldugunu düşünüyorum. Eger bu yanlış derseniz hergün sadece 1 kas grubunu çalıştırma yoluna gidecem

2. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    bütün kas gruplarını aynı gün çalışman ve antremanların 3 saat sürmesi yanlış,
    programı 2 ye böl(1. gün pazu, göğüs bilek,2. gün arkakol, ommuz kanat gibi ),ve max 1 saat kısa ve sert geçsin antremanların,

ozo21 bunu beğendi.
  3. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    aynı zamanda çok set yapmamaya dikkat et yeni başladığın için göğüse 2 hareket her birinden 3-4 er set yeterli olacaktır mesela. aynı şey diğer büyük kas grupları olan omuz, sırt, bacak için de geçerli. bicepslerini ve tricepslerini yormamaya da dikkat et

ozo21 bunu beğendi.
  4. ozo21

ozo21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sagolun arkadaşlar yalnız kafam biraz karıştı, şu konuda 2 ayrı yorum geldigi için sert mi geçmeli antremanlar yoksa yormamam mı gerekiyor kasları.

5. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    antrenman sert geçsin ona dediğim yok:D sadece tricepslerini ve bicepslerini aşırı çalıştırma ve büyük kas gruplarında yaptığın hareketi kasta hissetmeye bak

ozo21 bunu beğendi.
  6. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :https://www.bodyforumtr.com/vbforum/antrenman-bodybuilding-fitness-f22.html

Arama Kelimeleri :antrenman, egzersiz

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş