Ben, Veysel Abi ve Murat

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve yaba tarafından 15 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. yaba

yaba Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Web Yazılım Uzmanı
    Yer:
    Ankara - Subayevleri - EğitimSPOR
  2. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    yenı baslayan arkadaslara hareketlerın dogru yapılısını gostermesı acısından guzel bı calısma...

3. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    elinize sağlık fakat kısa bir seyirden sonra kapatmak zorunda kaldım.ilk çekimde pullover hareketinde kollar dirsekten okadar fazla bükülmez.ayrıca beli aşağı doğru gerdirerek göğüse sağlanacak gerilim ile max verim alınır.ölü nokta dediğimiz kısımlara kadarda ağırlığı geri kaldırmanın bence bir anlamı yok.
    triceps push down hareketinde ise dirsekler yarım metre öne alınmış ve yarım yapılan bir hareket görüyorum.çok bilmişlik olarak yorumlamayın ama bu noktada ben dayanamayıp kapattım.sonuda başı gibiyse her türlü sakatlanmaya ve asimetrik gelişime uygun bir çekim olmuş.örnek alınmasını uygun bulmuyorum.

Body06, hekimoglu, fitnessist ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. bahadiraydogdu

bahadiraydogdu Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Pazarlama
    Yer:
    Antalya
    Arkadaşlar hevesinizi kırmak isyemem ama "guardboy" a katılıyorum. Haddimi aşmadan bir teknik hataya değinmek isterim. Kol antrenmanı yaparken kol neredeyse kapanıyo dumbell omuzun üstünde, adale rahatlıyo. Halbuki tekrar boyunca adelenin ağırlığa maksimum direnç göstermesi yani yoğun bir kasılmayı sağlamak değilmidir amaç. Birde göğüs antrenmanı videonuz pullover show a dönüşmüş. Bence hataları olan bir video. Ama emeğe saygı sonsuz. Anlayışınıza teşekkürler.

5. yaba

yaba Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Web Yazılım Uzmanı
    Yer:
    Ankara - Subayevleri - EğitimSPOR
    Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Zaten amacım sizden gelen eleştirilerle hareketleri daha düzgün yapmak.

Tekrar sağolun. Önerilerinizi dikkate alacağım ve almaya başladım bile.

fitnessist, guardbody ve bahadiraydogdu bunu beğendi.
  6. blackman

blackman Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    web master
    Yer:
    ANKARA
    Tekrar sağolun. Önerilerinizi dikkate alacağım ve almaya başladım bile.

Sana son bir abilik daha yapıyım verdiğim linkte plower ın nasıl yapılması gerektigi ve triseps de hareketin gereklilikleri var ben yıllardır şunu ögrendim.kimseye bi şey ögretmeyeceksin ve vermeyeceksin sebebide kişi alabildiği kadarını alıyo zaten.ugraşmanın anlamı yok.sen 50 kg benç presten 4 ayda tam 110 kg a çıktın .10 kg verirken ölçülerinde kolda 1 santim kaybettin ve gögüslerin en az 10 cm gelişti.belin en az 2 beden inceldi ve senle 1 daha ugraşmam .one minut please bi daha olsada gelmem tek bir hareket bile göstermem.bu güne kadar aldıkların sana yetmedi .benim bir videomuda bi daha burda yayınlama lütfen .burda beni bilgi ve tecrübe açısından yakalayamayan insanların benim programıma yorum yapması beni üzülo .onu söyleyensporcu hayatında hiç 90 kg pushdown yapmamış alna frençde 86 kg hiç çalışamamış biriyse yorum yapmayacak.
    seni seviyorum fakat davosa bi daha olsada gelmem .one minute please.

7. blackman

blackman Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    web master
    Yer:
    ANKARA
  8. blackman

blackman Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    web master
    Yer:
    ANKARA
    plower sehbası zaten düz sehba olmaz .yarım ay şeklinde olur ayaklarını takabilecegin birde yer olmalı ki vücut agırlıgına yakın ve üzerinde kilo sizi tartmasın.arkaya dürmesein. aynı zamanda eklemleri açar agır kilo ve boyu uzatır.30 yıl önce yazılanlar artık ölçü ve temel deyildir.aşagıda bir triceps için pozisyon ve tutuş aralıgı var .fakat bu minumum kilo yani fitnes agır kiloda ne kadar sadık kalınabilir bu tartışılır.artık herkesin kabul ettiği bir gerçek agır kilolar ile idman daha büyük kaslar. ben 1 defa 48 cm kolu yakaladım.90 kg da eger bunlara yorum yazacaksanız .50 cm kol yapmış gerçekten program ve hareketlerden verim almış olun lütfen.yoksa gölge etmeyin başka ihsan istemem.

9. blackman

blackman Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    web master
    Yer:
    ANKARA
    http://media.photobucket.com/video/triceps/AaronRaySmith/VIDEOS/Clip2ShouldersandTriceps.flv?o=5
    bir triceps idmanı vücudun aldıgı şekil tytuş aralıgı.budur agır kilo az tekrar bsaıyosa maximum kilosunu zorluyosa sporcu dirsek biraz kaçacaktın normal olarak.maximum kilo çalışan bir sporcu agırlık artırır ve kısa zamanda yaba daki gibi milletin inanamadıgı kilolar oluşur mesela yaba benle idman yapana kadar 60 kg maximum benç basıyodu .şimdi ise 120 kg basabilecek durumda (dinlenik olunca) .peki bu durumdaki bir sporcudan bençde kusursuz bençmi bekliyecez. eger onu bekliyosanız 100 kg da normal kusursuz benç basacak artık .fakat bunu istiyosanız kesinlikle 6 ay sonra 140-150 kg basabilecek duruma gelemeyecek . hatta 10 yıl sonra bile 100 kg agırlık basacak ve 40 cm civarında kollarla kalacak. kendinizi yargılayın siz kaç kilosunuz kaç kilo benç basıyosunuz.
    Çok kafadan çıkan Çok fazla bilği kirliligi demektir. kaçınılmaz

10. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    blackman fazla sallamışsın.kendi egonun altında ezildiğinin farkındasındır umarım.salonda sadece vucut geliştirinlere bu yüzden üzülüyorum.bu spor sürekli öğrenmeyi gerektirir.senin gibi megalomanların yapabileceği ise amele misali sadece bastığı ağırlıkları yazmaktır.benim kol son ölçtüğümde 49,5 geliyordu.sanırım yorum yapma hakkımı bu yüzden elde ediyorum.sen bildiğin yolda devam et.ölçü veya kilodan değilde podyumda dökmüş olduğun ter ve bu terlerin ödülü varsa onları paylaş saygı duyayım.

orkunberk, m.o.k, Just Be ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  11. doktor58

doktor58 Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    bukadar kızacak nevar anlamadım buraya video neden konur olumlu veya olumsuz eleştiri yapılsın diye eger eleştiriyi kaldıramayacaksanız eklemyin dimi?

12. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    başlığı kilitliyorum..blackman sitem ettiğin öğrencin ile sorunlarını özel mesajlar ile çözmeni öneririm..

Son düzenleme: 20 Nisan 2009
    m.o.k ve saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş