1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

ben testesterone

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve testesterone tarafından 12 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    7 yılllık emeğim

ölçülerim 112 kilo kollar 48.5 soguk sıcak 49 2 haftadır idman yapmıyorum

not soğuk ve en kötü resmim

2. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Forumda merak ettiğim kişilerden biriydiniz.Belki de fotonun azizliğinden olabilir,kollar büyük ama omuz vücut bütününe göre oldukça zayıf geldi bana.

3. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    tesadüf cektirdim bugun hiç foto cektirmek aklımda yoktu cep ile cekilmiş çok büyük bir iddamda yoktu öylesine bi resim 3 hafta önce muhtesemdi ama cektirmek aklıma gelmedi

4. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Evet zaten ben de resime göre yorumluyorum,resimler olduğundan çok daha kötü gösterebiliyo insanları.

5. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkür ederim ilgi ve alakanıza bakıp yorum yazmak bile yeterli idi

6. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Yağ oranın sanırım baya yüksek testesterone,çünkü sağlam bi wücudun olmasına rağmen örtmüş yağlar.Definasyonda görmek isteriz seni;)

7. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    testesteron omuz ve kollar malesef yağ yüzden fazla olduğundan ve birazda foto azizliğinden olsa gerek kendini gösteremiyor.benim sana tavsiyem tam anlamı ile definasyon stilinde olmasa dahi yavaş yavaş diyete girmen yönünde.ve bence uzunca bir süre uzun ester ilaç kullanma.
    aynı durum geçtiğimiz sene bendede mevcuttu.98 kiloda 46cm kol ile geziyordum.bu sene iş birazda inada binince 94 kiloda 48cm kol yaptım.diğer ölçülerim fazla değişmedi fakat derinlik kazandı.bu yazdıklarımı eleştiri olarak değil bir dost tavsiyesi olarak değerlendirirsen sevinirim.

8. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Yalniz yazilanda heralde bir hata var, 48.5 soğuk kol, su sürahisi kaldırınca 49 olur, ısınca 50 santim olur, en azından 49.5 diyelim.
    0.5 santim oynama inanilmaz az, yağ oranı fazla olunca kabul ediyorum, isinma farki daha az olur, ama genede yarim santim çok enteresan...
    Gördüğümü söyleyim, yağları bile hesaba katsak, soğuk olarak 47'den fazla değil koların.

9. skygokhan

skygokhan Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cok yaglı vücut geldi bana ..

10. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi eleştirileriniz güzel fakat sorun su ben 1 91 boyundayım definasyona girdiğim zaman azami kilo seviyem 97 ama buda fit gösteriyor bende bunu sevmiyorum zaten cep telefonu ile çekilen foto ancak bu kadar olabiliyor çok asırı yag olduguna inanmıyorum daha sonra tekrar eklicem arkadaslar uzun bir boya vucut inşa etmek kaçak kat çıkmak gibi çok uzun riskli bir iştir

11. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    uzun boy avantaj ve dezavantajları var tabiki. dezavantajı kolay kolay hacim yapamazsın, kollar uzun kemikte ince ise vay haline, genelinde kemik inceliği uzun boy ile birleşince iş daha da zorlaşıyor. ama sağlam kemik yapın varsa iş daha kolay. daha kolay hacim yapılabiliyor. arnold ve lou buna örnek kemik yapıları sağlam olduğunda iyi kütle yapmışlar.

aslında bu işte kemik yapısı çok önemli. kısa boylu ve kalın kemikli olanlar da iyi kütle yapabiliyorlar.

bizim işyerinde serdar abi var, boy 1.85 falan ama muazzam kemik yapısı var. el bileği 24-25 cm var. kollara falan ve ön kola bakıyorum bu abi sporun s sini bilmez biraz da alemcidir müthiş kalın. body ile uğraştığını düşünüyorum benim çalıştığım yıl kadar çalışmış olsa muhakkak 50 cm üstü kolu olurdu. kendisindeki potansiyelden habersiz abimiz....

testesteron açıkçası açıklamalarındaki 7 yıl ile vucudunun görüntüsü ben de hayal kırıklığı yarattı. daha iyi olabilirdin kanısındayım. arkadaşların dediği gibi yağ oranını düşür. boyun uzun olabilir ama zaten uzun boylu olduğundan iri duruyorsundur. define olunca daha iri durursun emin ol.....

12. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Uzun boyda kol 1.70 adamda durduğu gibi durmaz gerçekten o konuda çok haklısın, bir arkadaş resim koymuş 43 santim kol resmi diye, benimde soğuk kolum +43 santim ama açıkcası o görüntü yok, sebebi uzun boylu, kalınca bilekli bir adamım.
    Ancak sende aklıma takılan nokta 48.5 kolum var diyorsun, ısınca 49.
    Böyle şey olmaz yahu.
    Benim kollarım biceps-triceps çalışınca 45 santim oluyor.
    1.5 santimden fazla bir şişme söz konusu yani, 1 santimden az şişme olmaz.
    Ki ben bulk durumda bir insanım, yağsız bir adamda, meyva suyunu içip sağlam bir kol idmanı yaptığında fark 2 santimi bulacaktır.

13. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Tek yapman gereken omuz a ağırlık verirken yağı azaltman göreceksin omuz vucudunu çok güzel sergileyecek

14. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    Karasan bu konuda çelişkili olarak görülen sıcak-soğuk ölçü farklılığı benim partnerdede mevcut.yağ oranı 12-15 seviyelerinden yukarı çıkmaz ve bıcepsler soğuk 46,5,sıcak 47 geliyor adamın.kendiside bu durumu anlayamıyor.

15. radyasyon

radyasyon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    bartın
    bel kalın.omuzlar çok dar.bu kollar değil 48 45 bile yok.daha güzel resimler yollarsan anlayabilriz.resimin azizliğide olabilir.ama şu resimde şişman bir adam çıkmışsın.

16. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Vallahi Guardbody, şaşırdım, gerçekten, bir çoğumuzda, basketbol oynayınca,yüzünce bile kollarda gözle görülür bir şişme olur, hele idman yapınca, sadece yarım santim oynama olması hayret edilecek şey.
    Görüp yaşadığınız birşey olduğu için birşey diyemiyorum, demek ki çok farklı vücut tipleri mevcut.

17. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Fotoğrafın beyaz tenli bir insana neler kaybettirdiğini bilmiyorsun sanırım. Daha belirgin fotolar gelinceye kadar yorum yapmayacağım ben vücuda.

18. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    radyosyon bok at izi kalsın muhabbeti yapma istanbulda isen geliyim kendi ellerinle ölç omuzlarda dar deme ben seni hayatın kadar bu sporla iç içeyim tamam eleştiri hoşta 45 ne demek oluyor üstelik omuzlar dar o nedenle xxl giyiyorum seninde resimlerini bekliyoruz hadi bakalım

19. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    lutfen kisisel saldirilardan kacinalim.

20. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Kollar konusunda 48.5'dan küçük durduğu konusundaki fikrim aynı, ancak gerçekten omuzlar dar falan değil, geniş omuzlar ancak kas anlamında bir hayli kütle kazanabilir, dar bir çatı değil ki dar olsun omuzlar.
    Kas kütlesi güzel gelişirse çok iyi olur, ama kas anlamında bir hayli kütle kazanabilir, omuzların durumu benimkine çok benziyor ordan biliyorum ;)

Sayfayı Paylaş