Ben Soner..Boy 178 kilo 73 yaş 21 2 senedir yapiyorum.. İzmirdenim..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve patpat tarafından 9 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. patpat

patpat Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    business man
    Yer:
    chicago , izmir
    arkadaslar selam bunlar fotolarim.. Yeniden ekledim :) dedigim gibi yas 21 boy 1 78 kilo 73 yaklasik 2 senedir bu sporu yapiyorum.. Vucutum kalin degil cogunlukla yag fazla yok sanirim.. Ama beslenmeme dikkat ederim.. Sivilce felam yaptigi icin zaten aci yagli seyler fazla tuketemiyorum.. su siralar bayagidir antrenmanada gitmiyorum.. 1 ay da 2 kere felam gittim.. sorulariniz varsa kendimce cevaplamaya hazirim... Karin bolgemi elestirmeniz dogal olabilir cunku su zamana kadar belki 50 defa mekik cekmemisimdir.. Nefret ediyorum.. calismiyorum hic.. Cogunluk gogus calismayi seviyorum ust taraflari calisiyorum daha cok amacim zaten body ci gibi olmak felam da diil ne biliim spor saglik icin yapiyorum.. Ama seklim bence guzel her gittigim ortamda herkes soruyo body mi yapiyorsun diye.. Ama cogunluk body tarzi yapisik seyler giydigim icin goze hitap ediyodur.. Cunku kalin seyler giydigim zaman cidden belli olmuyo bisi.. bunun bilincindeyim ama bole de iyi olsun.. Capimiz kadar :) Saygilar..

Ekli Dosyalar:

zombi55 bunu beğendi.
  2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    durmadan başlık açıyorsun..zaten bi başlığın vardı ve kurallara uyman şartıyla açmak üzere kilitlemiştim..
    uyarıları okumuyorsun..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş