Ben nasıl kas yapacam yaw :S

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve darknessali tarafından 3 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. darknessali

darknessali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba...Ben 16 yaşında 1,85 boyunda ve 67 kiloyumm :( Boyum uzun olduğu için çok zayıf görünüyorumm...çok uğraşıyorum ama omuzlarımı ve kollarımı geliştiremiyoruumm..çalışma sistemimde evde sadece 2 dambılla...sizin önerilirinizi beklliyorumm...bnim kafamda söle bi düşünce var..dambıllara ek olarak da bükme sopası,bide yay alıcam..sizce faydası olur mu?? nasıl kilo alabilirim?? şimdiden tşkrler..bench_O

2. M.Liberation

M.Liberation Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    okul
  3. usd61

usd61 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    beslenmeye olan merağın ne kadarsa gelişiminde o kadar olur.

16 yaşındasın,
    beslenmeyi öğrendikten sonra uygulamaya başla, 4 sene kadar daha yaşayacağın herşey yalan olacağı için en azından kaliteli beslen. 20 yaşından sonra gerçek manada sosyal ilişkilere yol açacaksın ozaman kaliteli ve oturmuş bir vücudun olur, onun üstüne daha güzel şeyler eklersin.

yani kafana takma, vücudun hayalındekı gıbı bıle olsa, bi işe yaramaz o yaşlarda onu demek istedim

4. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    16 yaş zeten vg içinbence erken, tabii ileride bu işle uğraşan müsabık biri olmaya niyetin varsa o ayrı.

Ben salonda 15-18 yaş grubuna gelip deli gibi antreman yapanlara çok acıyorum doğrusu.

Bence sizin yaşınızdakiler için en uygun spor Yüzme,Basketbol,Futbol vb sporlar. Bunlarla hakkıyla uğraşanlar zaten istedikleri kilo ve vücut yapısına ulaşıyor. İlla yanında VG ye ait bişiler olsun istiyorsanız şınav, bafiks vb temel hareketler işinizi görecektir.

Uygun ve düzenli beslenme ve yanında bahsettiğim arzda sporlar ile kendinizi toparlarsınız. Ancak şunu unutmayalım bu iş öyle hemen 3-4 ayda etkisini göstermez.

Sayfayı Paylaş